Новини

Ганс-Дітер Флік: «Кінець був визначений не сьогодні, а за 20 хвилин матчу проти Японії»

1 грудня, 23:48
3

Головний тренер збірної Німеччини Ганс-Дітер Флік прокоментував перемогу над Коста-Рікою (2:0) та виліт команди з ЧС-2022.

«У першому таймі я був розчарований і злий тим, як ми зробили наших суперників сильнішими. У нас були моменти на три-чотири голи. Завдяки помилкам ми ввели суперника в гру.

Кінець був визначений не сьогодні, а за 20 хвилин матчу проти Японії. Ми були недостатньо ефективні в цьому турнірі. Розчарування величезне, спочатку ми повинні впоратися з цим», - сказав Флік.

Що за фіналочка! Коста-Ріка замахнулася на перемогу (невдало), але Японія все одно відправила Німеччину додому 🤯

🦷Суарез заб'є Гані? Кеф на перемогу Уругваю – 1.78!

Супергра в підкати: пройди суперників на полі і отримай бонус

Padlo_Picasso
Ну молодець - хоч визнав. А Японці просто топ - так саме з великої букви. Двічі провернути те ж саме, що з німцями, що з іспанцями - дорогого вартує! Заслужили себе поважати, як мінімум. А тепер і боятися…
Відповісти
...
7
...
Аnaрхіст
Програвши у першому матчі японцям і не зумівши виграти у другому, німці попали під владу іспанців.Іспанці на них навіть не подивились.