Всі новини

Луїс Енріке: «Немає сенсу ставати другими в групі. Якщо доведеться зіграти з Бразилією в 1/4 фіналу – чудово, зіграємо»

30 листопада 2022, 21:22
1

Головний тренер збірної Іспанії Луїс Енріке відповів на запитання журналіста, чи не планує команда навмисно посісти друге місце в групі, щоб уникнути потенційної зустрічі з Бразилією у чвертьфіналі ЧС-2022.

«Це чудове питання, ми про це думали. Але уявіть таке: ми намагаємося стати другим, на 90-й хвилині рахунок 0:0 в обох матчах, а за 15 секунд до кінця забивають і Японія, і Коста-Рика. Тоді ви ризикуєте та вилітаєте

Або, наприклад, Німеччина виграє 5:0, ми граємо внічию, але Японія забиває – і ми знову вилітаємо.

Якщо ви маєте намір пройти весь шлях до фіналу, то немає сенсу ставати другим в групі, тому хочемо фінішувати першими. Якщо доведеться зіграти з Бразилією у 1/8 фіналу – чудово, зіграємо. Але ділити шкуру невбитого ведмедя не плануємо», – сказав Енріке.