Всі новини

Гарет Саутгейт: «Після 2 пропущених голів Уельс зневірився, для них це був важкий турнір»

30 листопада 2022, 00:50

Головний тренер збірної Англії Ґарет Саутґейт прокоментував перемогу над Уельсом (3:0) у 3-му турі ЧС-2022.

«У першому таймі ми контролювали гру, але не створили вдосталь моментів. Хотіли робити більше випадів і загроз, щоб швидше просуватись вперед.

Коли забили два голи, ми зрозуміли, що вони зневірились, для них це був важкий турнір.

Решфорд? Для нього це добре, він дуже добре тренувався. Відколи він повернувся, він був дивовижним, міг зробити хет-трик. Його штрафний удар — це те, на що він здатний, неймовірний удар.

Я думаю, що Решфорд та Фоден були малопомітними у першому таймі, тому ми змінили фланги. Вони добре відреагували, чудово, що обидва забили», - сказав Саутґейт.

Англія вийшла з групи з 1-го місця, набравши 7 очок. Уельс завершив виступи на ЧС з 1 пунктом, здобутим у грі зі США.