Всі новини

Головний тренер Сенегалу: «Нам не вистачило концентрації в останні п'ять хвилин гри»

22 листопада 2022, 10:13

Головний тренер збірної Сенегалу Аліу Сіссе підбив підсумки гри 1-го туру ЧС-2022 проти Нідерландів (0:2).

«Загалом я задоволений грою своєї команди, тому що у нас були можливості забити гол. На жаль, нам не вдалося ними скористатися. В таких матчах буває не так багато шансів, але ми їх створювали.

Треба було діяти більш ефективно та агресивно перед воротами суперника, реалізовувати свої моменти. Ближче до фінального свистка ми віддали ініціативу та почали залишати простір для суперника, нам не вистачило концентрації в останні п'ять хвилин гри (команда пропустила обидва м'ячі після 80-ї хвилини — прим.).

Тепер нам потрібно підготуватися до гри з Катаром, вирішального матчу, тому що він вирішить нашу долю. Такий же фінальний матч, як і проти Нідерландів.

Якщо ви програєте перший матч — другий стає вирішальним, в нас залишаються шанси, ми досі учасники цього турніру», — розповів Сіссе.

Гра проти Сенегалу відбудеться у п'ятницю, 25 листопада, о 15.00.