Всі новини

Олександр Піхальонок: «Дніпро-1» міг забивати ще. Ми заслужили на цей виграш»

19 листопада 2022, 17:46
1

Півзахисник «Дніпра-1» Олександр Піхальонок прокоментував перемогу над «Шахтарем» (2:1) у 14-му турі УПЛ.

«Емоції неймовірні! Ми перемогли гранда українського футболу, віддали усі сили та заслужили на цей виграш. Ми з перших хвилин тиснули, мали багато моментів та могли забивати ще. Але не розпорядилися м’ячем.

Так, я всіх знаю у «Шахтарі». Це – мій рідний клуб, і було приємно всіх побачити, згадати старі емоції. Гра проти колишнього тренерського штабу? Звісно, це додавало мотивації.

Ми знали, як буде грати «Шахтар». Перший тайм, вважаю, ми провели дуже добре. У другому під кінець почали вже підсаджуватись фізично, суперник тиснув, але ми могли вибігти в контратаку та забити третій м’яч.

В нас було цілих 5 днів, і ми встигли дещо відновитися. Сьогодні ми трохи порадіємо, а за три дні матимемо дуже важливий матч з «Олександрією».

Чемпіонство? Ми йдемо від матчу до матчу і будемо дивитися далі», - сказав Піхальонок.

«Дніпро-1» набрав 35 очок і лідирує в УПЛ. У «Шахтаря» 27 очок і друга позиція, команда має гру у запасі.