Всі новини

«Лос-Анджелес» став переможцем MLS Cup. Бейл зрівняв рахунок на 120+8 та перевів гру у серію пенальті, до цього був гол суперника на 120+4

6 листопада 2022, 01:11
7

У ніч з 5 на 6 листопада відбувся фінал плей-оф MLS Cup.

У вирішальному матчі зустрічалися «Лос-Анджелес» та «Філадельфія». Основний час завершився внічию 2:2, номінальні господарі відзначилися на 83-й хвилині, а гості відігралися на 85-й зусиллями Джека Еліотта.

То й же Елліот вивів «Філадельфію» вперед на 120+4-й хвилині, але на 120+8-й рахунок зрівняв Гарет Бейл та перевів гру у серію пенальті, де перемогу здобув саме «Лос-Анджелес».

«Лос-Анджелес» - «Філадельфія» 3:3 (3:0, пен)

Голи: 1:0 – 27 Акоста, 1:1 – 59 Газдаг, 2:1 – 83 Мурільйо, 2:2 – 85 Еліотт, 2:3 – 120+4 Еліотт, 3:3 – 120+8 Бейл

Вилучення: Крепо (116)

«Лос-Анджелес»: Крепо, Холлінгсхед, Мурільйо, Ібега, Паласіос, Акоста (Телло, 92), Санчес, Сіфуентес, Буанга, Дуке (Опоку, 74 (Маккарті, 118)), Вела (Бейл, 97)

«Філадельфія»: Блейк, Вагнер, Еліотт, Глеснес, Мбайзо, Флах, Мартінес, Макглінн (Ааронсон, 84), Газдаг, Уре (Бурк, 71 (Доннован, 120+1)), Карранса