Всі новини

Тренер «Шерифа» Михайлов: «В першому таймі ми добре перекривали зони, «МЮ» забив після нашої прикрої помилки»

28 жовтня 2022, 09:42

В. о. головного тренера «Шерифа» Віктор Михайлов прокоментував результат матча Ліги Європи з «Манчестер Юнайтед» (0:3).

«Передусім ми розуміли, що матч із «Манчестер Юнайтед» буде складним, готувалися грати, не даючи їм вільних зон, від оборони, і в якийсь момент спробувати організувати свою контратаку.

У першому таймі, у нас, в принципі, це виходило: був добрий момент, коли вийшли в контратаку. І разом з тим, гадаю, у першому таймі ми добре перекривали зони – не було простору. А той пропущений гол зі стандарту - це прикра загальнокомандна помилка.

Тим не менш, хочу сказати, що хлопці – молодці, які гідно грали. У другому таймі пропустили після двох флангових передач. Це вже говорить не лише про помилки, а й про те, що у складі «Манчестера» є люди, які вміють як видати таку флангову передачу, так і зіграти головою у штрафному майданчику — звідси такий результат.

Хочу сказати дякую команді: всі дисципліновано відпрацювали, виконували те, про що ми домовлялися. Десь виходило, десь – ні, але дисципліна була присутня протягом усього матчу», - сказав Михайлов.

Голи забивали Діогу Далот, Маркус Решфорд та Кріштіану Роналду.