Всі новини

Жозе Моурінью: «Як звати цього хлопця з «Наполі», який постійно пірнає? Точно, Лосано!»

24 жовтня 2022, 11:36
9

Головний тренер «Роми» Жозе Моурінью прокоментував поразку в матчі з «Наполі» (0:1).

«Ми знизили тиск у другому таймі, тому що були виснажені. Спінаццола мав протистояти цьому хлопцю, який завжди пірнає. Як його звуть? Той, хто завжди валиться на землю… Точно, Лосано!

Ми сіли нижче. «Наполі» володів м’ячем більше, саме тоді вони взяли більший контроль після 65-70 хвилин матчу. Ми просто втомилися. В іншому ми дуже добре їх контролювали, грали непогано, враховуючи наш потенціал і склад, який був у нашому розпорядженні. На лаві запасних було четверо хлопців з молодіжної команди.

У такій команді, як наша, одна травма – це проблема, тому три-чотири – це величезна проблема. Мені не подобаються поразки, але сьогодні повертаюся додому з позитивним почуттям щодо своїх хлопців», - сказав Моурінью для DAZN.