Всі новини

Юрій Вернидуб: «Не сумніваюсь, що «Зоря» буде боротись за призові місця»

3 жовтня 2022, 13:23

Головний тренер «Кривбаса» Юрій Вернидуб прокоментував нічию з «Зорею» (2:2) у матчі 5-го туру УПЛ.

«Хороша гра проти хорошого суперника. «Живий» матч, адже обидві команди забили по два голи. У першу чергу, звісно, радий, що нарешті «Кривбас» забив та не поступився. І не просто не програв, а не програв хорошій команді, постійному учаснику єврокубків. Нам треба рухатись далі.

Коли всі бʼються за результат, віддаються на всі сто відсотків, тоді є результат. Гра була дуже швидка: могли забити ще як ми, так і «Зоря». Моментів було багато. Думаю, футбол усім сподобався.

І перший, і другий тайми мені сподобались. У першому, коли відкрили рахунок, могли забивати одразу ще. Хорошу комбінацію розіграли. Прикро, що так. Й одразу покарання: пропустили один, потім другий. Ще й перший тайм програли. У другому хлопці діяли так, як ми просили. У «Зорі» теж були моменти, але здорово зіграв наш воротар, капітан команди.

Ми ж свій шанс використали, забили. Хоча у компенсований час мали нагоду. Микитишин… Він взагалі міг двічі після того, як вийшов на заміну забивати. Одного разу перетримав мʼяча, потім взагалі: навіщо цей простріл… Бий. Це молодість, є ще над чим працювати.

«Зоря» дуже непогано виглядає. Теж у складі багато хорошої молоді. Але знову стали на шлях, коли у складі багато орендованих. З іншої сторони, команда молода, швидка. Є свій стиль. Тренер непогано попрацював. Нинішня «Зоря» грає 4-3-3 або 4-1-4-1.

Сильна лінія атаки, адже у 5 матчах забили 12 голів. Але є і немалі проблеми з обороною: пропустили 10 мʼячів. Команда на своєму шляху становлення. Не сумніваюсь, «Зоря» буде боротись за призові місця», - сказав Вернидуб.