Трибуна

Новини

Tribuna/Футбол/Новини/Маліновський провів 16 хвилин у матчі з «Фіорентиною» та отримав найгіршу оцінку у складі «Аталанти» за версією WhoScored

2 жовтня, 17:52
16

Півзахисник «Аталанти» Руслан Маліновський не потрапив у стартовий склад команди на матч з «Фіорентиною» у рамках 8-го туру Серії А.

Українець вийшов на поле на 74-й хвилині зустрічі. «Аталанта» у підсумку здобула мінімальну перемогу (1:0), але Руслан отримав від статистичного порталу WhoScored найгіршу оцінку в команді - 6.1.

У поточному сезоні на рахунку Маліновського 1 гол та 1 асист у 8 матчах Серії А.

anacreon
Керівництво Аталанти дивовижні лохи. Гравець явно не потрібен тренеру, через що і просився піти. І давали за нього пристойні гроші. Нє, не віддали. Тепер тренер випускає побігати на 15 хвилин, коли вже все вирішено і команда тягне час. А гравець піде влітку безплатно, втративши рік своєї кар'єри просиджуванням на лавці. Аталанта заслужила, аби безплатно втратити гравця. Зараз взимку будуть намагатися його продати, але тих грошей, які давали влітку - вже ніхто не дасть. Хіба як з Коваленко - символічні 800 тисяч. Дивовижні йолупи.