Всі новини

Юрій Вірт: «Сьогодні ні «Верес», ні «Рух» не заслуговували на поразку»

30 вересня 2022, 17:59

Головний тренер «Вереса» Юрій Вірт прокоментував підсумок матчу 5-го туру УПЛ проти «Руха» (2:2).

«Враження, звичайно, позитивні. Ми повернулись на рідний стадіон після 5-річної перерви. Ми вдома. На превеликий жаль, без вболівальників, але ми віримо, що в найближчому майбутньому вони повернуться, і ми переможемо у війні - це найголовніше.

Рахунок 2:2 відповідає тому, що було на футбольному полі. Була рівна гра. Думаю, що кожна з команд не заслуговувала сьогодні на поразку. Бойова гра. Ми до такої гри готувались, що буде багато боротьби.

Перший тайм в нашому виконанні був кращим. Ми краще працювали з м'ячем. Свіжості точно не вистачало, бо ми виконували багато бігової роботи. Ми не працювали з м'ячем дуже добре. Ми втрачали м'яч і витрачали дуже багато сил. Десь нам не вистачило їх в кінці.

Ми це однозначно повинні покращити. А щодо замін - на сьогодні у нас тренуються 15 польових гравців. Є у нас і травмовані. Тому маленька обойма. Але ми сподіваємось, що за цей тиждень повернуться Шестаков та Пасіч - це дійсно для нас втрата. Він і захищається, і добре працює на атаку. Нам не вистачає таких футболістів.

Микола Квасний сьогодні дуже добре відіграв в захисті. Чекаємо повернення наших травмованих. До зими всі ці футболісти будуть. Хотілося б, щоб футболісти, які виходять, додавали свіжості, креативу, щоб ми могли дотискати суперника», - сказав Вірт.