Трибуна

Новини

Tribuna/Футбол/Новини/Олександр Петраков: «Довбик виходив віч-на-віч, Ярмоленко не влучив. Треба забивати»

27 вересня, 22:08
51

Головний тренер збірної України Олександр Петраков прокоментував нічию з Шотландією (0:0) у Лізі націй.

- Зіграли 0:0. Все. Задоволений, як грали хлопці. Я не маю до них питань.

- Чому перша заміна була на 75-й хвилині? Хіба вона не напрошувалася раніше?

- Дуже тяжкі погодні умови. Ніхто не випадав, а до такої гри дуже важко увійти.

- Чого не вистачило?

- Як і в Уельсі - реалізації. На такому рівні, коли є два-три моменти, треба забивати. У нас вони були у першому таймі. Довбик виходив віч-на-віч, Ярмоленко не влучив, і у Степаненка після кутового. Треба забивати, – сказав Петраков.

Україна героїчно не обіграла Шотландію і не змогла вийти в Дивізіон А Ліги націй

Сергій Броваренко
"Ніхто не випадав" - я випав)
Відповісти
72
Телебачення Монако
Хто там наступний? Головко? Ротань? Єзерський? Нічого страшного, почекаємо щє років 25 до великого турніру. Українці довгожителі, куди їм поспішати.
Відповісти
53
PARANO1C
відповів на коментар користувача Телебачення Монако
ти бачив стан нашого внутрішнього чемпіонату? на шо взагалі такі недоумки як ти розраховують? на бразілію висосану з пальця?
Відповісти
-35
відповів на коментар користувача PARANO1C
Недоумка ти бачиш в дзеркалі, дрочи далі на петракових і дивись великі турніри по телевізору
Відповісти
12
Borini
Знову скинув провину на футболістів. Браво, справжній Тренер!
Відповісти
46
відповів на коментар користувача Borini
Дядь, а что собственно не так он говорит, моменты были ? Были , попали ? Нет. Кто не попал ? Игроки.
Відповісти
16
PARANO1C
в тебе через комент просто перли, конкретно що не правильно в його твердженні?коли люди з метра бють мимо шо може скзати тренер? погода не льотна? їй богу
Відповісти
3
ROST9A
відповів на коментар користувача Независимый Эксперт
Игроки ? А то шо Дубайський фінтьор вже після 1 тайму здох і привіз собі більше моментів чим провів атак чи міняти Мудрика який ригав весь матч за всю команду на Циганкова, дякую шр хоть караваєва не випустив