Всі новини

Ігнатенко - гравець матчу Вірменія - Україна за версіями WhoScored та SofaScore

24 вересня 2022, 18:20
26

Портали WhoScored та SofaScore оцінили гру учасників матчу Ліги націй Вірменія - Україна - 0:5.

WhoScored найвище оцінив Данила Ігнатенка - 9,5. SofaScore - Данила Ігнатенка та Артема Довбика - по 8,8.

Ігнатенко за 90 хвилин на полі забив гол, 76 разів торкнувся м’яча, віддав 53 точні передачі з 60 (88%), в тому числі 2 ключові, створив 1 гольовий момент, завдав 3 удари по воротах (1 точний та 2 повз), провів 2 вдалих обведення з 2, виграв 1 верхову дуель з 2, заробив 1 фол, заблокував 1 удар, 1 раз перехопив м’яч та 6 разів відібрав його.

Довбик за 24 хвилини оформив дубль та зробив асист, завдав 3 удари по воротах (2 точних і 1 заблокований), 12 разів торкнувся м’яча, віддав 4 точні передачі з 7 (57%), в тому числі 1 ключову, та виграв 1 верхову дуель з 1.