Всі новини

Анатолій Трубін: «Було багато помилок на своїй половині поля, які призвели до моментів біля наших воріт»

22 вересня 2022, 14:11

Голкіпер збірної України Анатолій Трубін прокоментував поразку від Шотландії (0:3) у матчі Ліги націй.

«Так, важкий матч. За емоціями, за результатом. Перший тайм був більш-менш добрим. Були контратаки, атаки. Але у другому таймі було багато помилок на своїй половині поля, які призвели до нервовості, моментів біля наших воріт. Та стандарти… Потрібно ще уважніше грати.

Ми віддали всі сили. Все ще попереду. Такі матчі бувають. Дуже сумно, що не змогли порадувати наших вболівальників. Але ще 2 матчі попереду. Треба забувати все це і рухатись вперед.

Були помилки, яких не має бути. Були моменти у наших воріт. Це і привело до такого рахунку і, як я вже казав, до знервованості у наших воріт. Хочеться завжди перемагати, але бувають і складні моменти. В ці моменти треба ще більше згуртуватись, підбадьорити один одного та рухатись далі», - сказав Трубін.