Всі новини

Володимир Шаран: «Шотландія задавила нас пресингом»

22 вересня 2022, 13:49

Головний тренер «Миная» Володимир Шаран оцінив гру збірної Україні у матчі Ліги націй проти Шотландії (0:3).

«Підсумковий результат, звичайно, засмутив, але, все по грі. В першому таймі збірна України зіграла більш-менш рівно, а стартові 10 хвилин – взагалі здорово. Та другий тайм у виконанні «синьо-жовтих» був найгіршим за час роботи з командою Олександра Петракова.

Шотландія задавила нас пресингом. Господарі поля переважали збірну України в бажанні, в боротьбі. Українці надто академічно грали в нападі, і чомусь після перерви виходили з оборони в атаку за рахунок коротких та середніх передач. Було чимало браку. Думаю, треба було закидати м’ячі за спину захисникам – на хід Довбику», - сказав Шаран.