Всі новини

Брендан Роджерс: «Рахунок 2:6 з «Тоттенгемом» має гірший вигляд, ніж наша гра»

17 вересня 2022, 23:07
1

Головний тренер «Лестера» Брендан Роджерс прокоментував поразку «Тоттенгему» (2:6) в АПЛ.

«Протягом 73 хвилин гра була хорошою. Мабуть, ми навіть були кращою командою за створеними моментами. Але нас покарали за помилки.

Просив футболістів грати сміливо, відважніше діяти - вони це зробили. На початку другого тайму ми пропустили, рахунок став 2:3. Могли зробити 3:3, але Льоріс здійснив чудовий сейв. А потім ми втрачаємо м’яч - і 2:4. Тоді вже гра стала відкритою.

Наші центрбеки зіграли фантастично, але ми пробували зробити камбек, тож залишили їх позаду без підтримки. Рахунок має гірший вигляд, ніж наша гра.

Співчуваю гравцям. Вони цього не заслужили. Вони хоробро пресингували. Ми добре грали, створювали моменти, проте Льоріс здійснив кілька чудових сейвів. Нам треба було зіграти краще в обороні в ключові моменти.

Результат розчаровує. Ми забивали голи, грали креативно. Але помилки коштували нам такого результату. Якщо не перемагаєш - це б’є по твоїй впевненості. Початок чемпіонату був дуже важким для нас. Але маємо паузу на відновлення.

Тиск дуже великий. Я кожного дня виконую свою роботу. Цілком розумію невдоволення фанів. Не можу від цього сховатися, бо це моя відповідальність.

Що б не трапилося, дуже поважаю власників «Лестера». Вони дали мені велику підтримку. Рахунок не показував гру, але це важка поразка.

Ця поразка повністю відрізняється від 2:5 «Брайтону». Розумію, що 6 поразок поспіль нікому не подобаються. Але ми справді домінували на полі в першому таймі. Коли пропустили перший, з’явилося дежавю, але футболісти все одно показували характер та продовжували боротися», - сказав Роджерс для Sky Sports.