Всі новини

Голкіпер «Металіста 1925» Мозіль: «Думаю, після перерви на матчі збірних ми покажемо кращий результат»

15 вересня 2022, 23:20

Голкіпер «Металіста 1925» Олег Мозіль прокоментував старт команди в УПЛ.

«Ми провели 4 гри, перша була з «Шахтарем», вона була цікавою як з нашої, так і з їхньої сторони. Можна вважати, що грали до забитого голу, моменти були біля наших і їхніх воріт. Не забили, 0-0 – закономірний результат, я вважаю.

З «Чорноморцем» була напружена гра. Перший тайм ми провели трохи гірше, а в другому тренер вніс корективи й ми виглядали краще.

З «Ворсклою» здобули вольову перемогу, дуже емоційну, вона нам була потрібна. З «Дніпром-1» була дуже важка гра, це найсильніша команда в Україні в плані виконавців. На кожній позиції по два футболісти хорошого рівня. З ними було дуже важко, ми поступилися їм по грі.

Але зараз буде тритижнева пауза, бо матчі збірних. Думаю, в нас хороша команда, хороший колектив, хороший тренувальний процес і після цієї перерви ми покажемо кращу гру і кращий результат», - сказав Мозіль.