Tribuna/Футбол/Новини/«Брюгге» очолює группу B Ліги чемпіонів

«Брюгге» очолює группу B Ліги чемпіонів

14 вересня, 05:23
4

Вчора, 13 вересня, «Брюгге» переміг на виїзді «Порту» з рахунком 4:0 на виїзді.

Завдяки цій перемозі бельгійський клуб очолив турнірну таблицю групи B, маючи у своєму активі 6 очок з 6 можливих.

На другому місці «Баєр» з 3 очками, на третьому «Атлетіко» — теж 3 очки.

Замикає таблицю «Порту» з 0 балами, який пограв обидва своїх стартові матчі.

anacreon
Щось не дуже подобається роль Яремчука в цьому Брюгге. Звичайно він тільки прийшов. Але в цих матчах, що він зіграв в нього вимальовується роль запасного форварда. У важливих матчах його випускають на поле після 65-ї хвилини, коли команда вже солідно веде в рахунку і треба просто дограти. В старті випустили на матч з аутсуйдером чемпіонату. Сам Брюгге без Яремчука чудово грає, форварди бігають, забивають. Яремчук коли виходить, то видно різницю, як і в Бенфіці. Якийсь він не пластичний і дуже повільний. Інші гравці як білки бігають туди сюди. А Яремчук "степенно і поважно" не поспішаючи рухається. В обороні тільки імітація пресингу. Вийшовши на заміну 10 хв тому - рухаєтсья повільніше, ніж ті, хто відпахав 80 хвилин. Таке враження, що просто не доробляє. Він не прийшов рятувати клуб. Він прийшов у клуб, який чудово бігає і виграє. І по суті зараз його роль - вийти на заміну, коли команда виграє 3:0. Якось я не бачу, як він може стати лідером, як було в Генті. Поки що ситуація схожа на Бенфіку.