Всі новини

«Скорук» у звіті про матч з «Кременем» написав, що команда поступилася супернику «при дуже суперечливому суддівстві»

2 вересня 2022, 18:06
1

Сьогодні, 2 вересня, «Скорук» поступився «Кременю» у матчі 2-го туру першої ліги – 1:3.

У звіті про матч «Скорук» на своєму офіційному сайті написав, що футболісти поступилися супернику «при дуже суперечливому суддівстві». Команда більшу частину матчу відіграла в меншості – на 15-й хвилині арбітр видалив півзахисника Дмитра Плахтира.

«А коли здавалося, що томаківці трохи вирівняли гру, гості залишилися у меншості  — Плахтир у центрі поля жорстко зіграв проти суперника і рефері показав опорнику «Скорука» пряму червону картку. Відзначимо, що буквально за 6 хвилин приблизно на тому ж місці не менш жорстко зіграв проти Лаптєва форвард «Кременя» Вівдич, але цей фол арбітр розцінив тільки попередженням», - йдеться у звіті «Скорука».

Нагадаємо, минулого тижня сам «Кремінь» також скаржився на роботу арбітрів. Директор клубу Андрій Філя заявив про готовність знятися з чемпіонату, якщо судді продовжать помилятися.