Всі новини

Мірча Луческу: «Може, це мій останній матч в «Динамо», але не Забарного»

28 серпня 2022, 20:08
57

Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу розповів про поразку «Дніпру-1» (0:3) у другому турі УПЛ.

— Чому не Київ? Чому «Шахтар» грає у Києві, а «Динамо» у Львові?

— Рішення грати тут було великою помилкою. Я хотів, щоб два матчі — з «Дніпром-1» та з«Зорею» — ми провели в Києві. Хлопці два місяці тому поїхали з України, з того часу не бачили своїх сімей. Тому я наполягав на тому, щоб їхати до Києва.

Ще в матчі-відповіді з «Бенфікою» я відчув, що психологічний стан гравців поганий. І з цієї причини я теж хотів, щоб ми поїхали до Києва.

Коли граєш без уболівальників, повинні бути додаткові емоції, які дозволять футболістам вийти на матч зі свіжою головою. Цього сьогодні не було. Психологічне становище команди знову було погане. Напевно, в тому числі, і з тієї причини, що хлопці занадто довго не були вдома, не бачили рідних.

Щодо самого матчу, то треба визнати, що команда суперника була набагато агресивнішою за нас. Плюс, рання заміна в нашому складі внесла свої корективи. Зрештою, ми пропустили гол. Пропустили знову зі стандарту, знову, як і в матчі з «Бенфікою», не дограв до кінця Бесєдін.

Коли пропускаєш першим, грається зовсім по-іншому. Після першого голу «Дніпро-1» став діяти ще агресивніше. Відразу змінилася картина на полі.

Ну а у другому таймі футболу практично не було —затяжок часу було стільки, що самої гри було, напевно, 15-20 хв. Ці зупинки були спрямовані на те, щоб нервувати футболістів, щоб кожен займався суперечками, а не грою. Футболу після перерви, по суті, не було.

Ми зараз у складній ситуації, але треба перебороти цей момент. Сподіваюся, повернення до Києва посприяє цьому.

— Забарний сьогодні зіграв свій останній матч за «Динамо»?

— Чому? Ви вважаєте, що він може більше не потрапити до складу?