Всі новини

Олег Федорчук: «Циганков грає «спалахами» ‒ різкий прохід, удар, а потім хвилин 15-20 його на полі не знайдеш»

18 серпня 2022, 10:21
4

Український тренер Олег Федорчук поділився враженнями від матчу «Динамо» - «Бенфіка» (0:2) у кваліфікації Ліги чемпіонів.

‒ Гаразд, гол від «Бенфіки» вже на 9-й хвилині. Попереду 81 хвилина, не рахуючи компенсованого часу. Як «Динамо» могло переломити хід цієї гри?

‒ Тільки шляхом активності та тиску попереду, а в «Динамо» якраз якості виконання атаки не вистачало. Бєсєдін який матч поспіль не потрапляє в темп команди. Циганков грає «спалахами» ‒ різкий прохід, удар, а потім хвилин 15-20 його на полі не знайдеш. Буяльський взагалі «розчинився» ‒ це не фланговий гравець, і нічого корисного на позиції, де треба вибухова швидкість і обіграш, Віталій принести не може.

‒ «Динамо» могло напропускати ще. В чому причина, що ми так не тримали удар?

‒ На жаль, ось ці п’ять матчів після піврічного вимушеного простою показали, що в «Динамо» дуже проблемними виявилися дві ключові позиції – центральних захисників і центрального нападника.

Бєсєдін раніше свою пасивність у завершенні компенсував працездатністю, зараз вся його робота позбавлена сенсу, тому що підтримки справа й особливо зліва нема, виграні м’ячі в’язнуть без загострення, а завершувати нечисленні, проте наявні гострі атаки Артем не може через неправильне позиціювання, відкривання.

А от у центрі захисту маємо системні проблеми. Якщо Забарний ще грає зазвичай вище середнього рівня, то Попов просто-таки «пливе» під тиском. Момент із непризначеним пенальті – тому приклад: арбітр на точку не вказав, ніби пронесло, але ж у самому тому моменті Денис не розібрався, програв супернику, діяв неправильно. Значить, ще такі моменти будуть і не раз. Доведеться Луческу зупинятися на Сироті, тому що цей гравець значно передбачуваніший у своїх рішеннях і хоча б там, де можна не помилитися, не помилиться, - сказав Федорчук.