Всі новини

Алжирська та китайська боксерки були дискваліфіковані з ЧС через високий рівень тестостерону в організмі

26 березня 2023, 16:29

Алжирська боксерка напівсередньої ваги Імане Хеліф та китайська боксерка напівлегкої ваги Лі Ютін були дискваліфіковані з чемпіонату світу, який проходить в Індії, через провалений гормональний тест, повідомляє Insidethegames.

В організмі 23-річної Хеліф виявили занадто високий рівень тестостерону, через що вона, як і Ютін, не пройшла критерії відбору IBA.

«Наді мною часто знущалися через мою зовнішність, але я чинила опір і продовжувала боротися, незважаючи ні на що.

Я брала участь у багатьох турнірах, і ніколи не було жодних проблем, але коли в мене з'явилися великі шанси виграти золоту медаль – вони прийшли й завадили мені, обґрунтовуючи це тим, що моя кваліфікація вища за кваліфікацію решти жінок», — сказала Хеліф в інтерв'ю алжирському виданню Kooora.

Замість Хеліф у фіналі битиметься таїландка Дженджам Суваннафенг, яку вона перемогла у півфіналі.

Ютін вчора виграла бронзову медаль, але врешті її було відібрано на користь болгарки Светлани Станєвої.

У 2018-му та 2022-му Ютін вигравала золото, у 2019-му — бронзу.

На тогорічному ЧС Хеліф завоювала срібло, програвши у 1/2 фіналу ірландці Емі Бродхерст. У 2020-му представляла країну на Олімпійських іграх в Токіо.