Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Відкриття Копа Амеріка: Агуеро виніс кубок перед матчем, Аргентина впевнено перемогла Канаду
ВІДЕО

Мессі відзначився асистом.

Автор — Nikita Pedchenko
21 червня, 09:31

Вночі 21 червня відбувся матч-відкриття Копа Амеріка, збірна Аргентини перемогла Канаду з рахунком 2:0.

Поєдинок відбувся у Атланті (США). Серхіо Агуеро виніс трофей перед командами. Матч, що пройшов на «Мерседес-Бенц Стедіум» відвідало 70 000 тисяч вболівальників.

Перед початком гри зачитали молитву іспанською мовою.

Фанатам довелося чекати 49 хвилин, щоб побачити перший гол на цьому турнірі. Хуліан Альварес відзначився голом після елегантного пасу Мак Аллістера.

А на 88-й хвилині аргентинці подвоїли свою перевагу. Лаутаро Мартінес реалізував вихід віч-на-віч після шикарної передачі Лео Мессі.