Tribuna/Бокс/Блоги/Усик-Онлайн/🇺🇦 Фантастична перемога збірної України над Словаччиною – як бій Усик – Ф'юрі. Українці мають сталевий характер!

Майстри вольових перемог 👊

Блог — Усик-Онлайн
Автор — Oleksandr Pasichnyk
21 червня, 18:35

Збірна України з футболу здобула вольову перемогу над збірною Словаччини у другому турі групового етапу Євро-2024. Матч закінчився з рахунком 2:1. Українці змогли забити два м'ячі у другому таймі.

Цікаво, що ця перемога дуже схожа з перемогою Олександра Усика в поєдинку з Тайсоном Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу у надважкій вазі, який відбувся 18 травня в Саудівській Аравії.

Старт бою був нервовим, десь виглядав краще Усик, десь Ф'юрі. В середині Тайсон перехопив ініціативу та забирав раунди, в українця виходило далеко не все.

У футбольному матчі була схожа ситуація, на 17-й хвилині Словаччина вийшла вперед – голом відзначився Іван Шранц. Команди пішли на перерву при рахунку 1:0 не на користь української збірної. Так і Усик після шостого раунду був трішки гірше за Ф'юрі.

Проте у другій половині сталось українське переродження – Усик у восьмому раунді ламає супернику ніс, а у дев'ятому відправляє у нокдаун, перевертаючи поєдинок з голови на ноги.

Так і Микола Шапаренко з передачі Олександра Зінченка на 54-й хвилині робить рахунок 1:1 та забиває перший м'яч України на чемпіонаті Європи.

Кінець поєдинок проходить вже при невеличкій домінації Усика. Тайсон відновляється після нокдауну, але все ж віддає раунди та виглядає гірше.

Збірна України теж виглядає краще, впевненіше та шукає вдалий момент. Він приходить на 80-й хвилині після передачі того ж ШапаренкаРоман Яремчук бореться та проштовхує м'яч у ворота Дубравки. 2:1!

Усик перероджується прямо під час бою та стає абсолютним чемпіоном світу у хевівейті. Україна перероджується у другому таймі та здобуває надважливу перемогу, яка підвищує шанси на вихід у плей-оф чемпіонату Європи.