Tribuna/Футбол/Блоги/Український футбол/Олімпійська збірна України рознесла Італію U-21 – 4:0. Команда Ротаня – лідер групи товариського турніру
Відео

Але італійці були не у зовсім бойовому складі.

6 червня, 18:30
4

Збірна України U-23 провела свій другий матч у рамках підготовки до Олімпійських ігор на товариському турнірі імені Моріса Ревелло – розгромила Італію U-21 з рахунком 4:0.

🔹 Італійці на цей турнір повезли далеко не найсильніший склад – мінімум гравців з досвідом на хорошому дорослому рівні.

Втім, і стартова 11 України була не основною:

У запасі залишилися зокрема Брагару, Волошин та Ярмолюк:

🔹 Підопічні Руслана Ротаня мінімально виграли перший тайм – на 31-й хвилині після класних сольних дій відзначився Хлань, пробиваючи вже у падінні:

🔹 Дотиснути італійців вдалося у проміжку з 53-ї до 64-ї хвилини – забивали Мартинюк та Сікан.

Захисник «Олександрії» ефектно пробив здалеку:

А форвард «Шахтаря» знайшов свій момент у карному, опинившись без опіки:

🔹 На 70-й хвилині Ротань кинув у бій лідерів – і вони одразу організували четвертий гол. На 71-й Ярмолюк асистував на Волошина:

🔹 4:0, Україна здобуває свою другу поспіль перемогу слідом за 3:0 проти Індонезії.

🔹 Збірна Ротаня – лідер групи цього товариського турніру, однак Панама ще не провела жодного матчу:

1. Україна U-23 – 6 очок (різниця голів 7:0, 2 матчі)

2. Італія U-21 – 3 (4:7, 2 матчі)

3. Панама U-23 – 0 (0:0, 0 матчів)

4. Японія U-19 – 0 (3:4, 1 матч)

5. Індонезія U-20 – 0 (0:3, 1 матч).

🔹 Наступні ігри українці проведуть 8 червня (Панама U-23) та 10 червня (Японія U-19).