Tribuna/Футбол/Блоги/Український футбол/«Верес» та «Оболонь» не пустили «Епіцентр» та «Лівий Берег» в УПЛ – ліга оновиться лише на дві команди

Рівняни знищили суперника за тайм, а кияни врятувались в меншості.

2 червня, 20:45
5

Завершилися стикові матчі за право грати в УПЛ у сезоні 2024/25.

Переможцями в обох дуелях стали команди вищого дивізіону – «Оболонь» не пустила «Лівий Берег», а «Верес» переміг «Епіцентр».

Таким чином новачками з першої ліги стануть лише «Інгулець» та «Карпати», які гарантували собі прямий вихід.

«Лівий Берег»«Оболонь» – 1:1 (1:2 за сумою двох матчів)

▪️ У Києві був дуже скупий на події перший тайм, який завершився 0:0.

▪️ Цікавіше натомість стало на 51-й хвилині – «Оболонь», яка вела після першого матчу 1:0, залишилася у меншості. Другу жовту за грубий фол отримав Олександр Осман:

▪️ «Лівий Берег» майже одразу реалізував більшість – з кутового головою на 54-й забив бразильський фулбек Сідней:

▪️ Але «Оболонь» все ж зрівняла та вийшла вперед за сумою двох матчів навіть вдесятьох – після дальнього удару Черненка на добиванні зіграв Краснопір:

▪️ «Оболонь» рахунок втримала – та врятувалася від вильоту.

«Верес»«Епіцентр» – 3:1 (4:2 за сумою двох матчів)

▪️ «Верес» у своєму матчі взявся за справу зі самого старту – Гайдучик, який відзначився й у першій грі, на 7-й хвилині відправив м‘яч у ворота після помилки захисника:

▪️ Багато чого трапилось у період з 25-ї до 27-ї хвилини – двічі у гру втручався ВАР. Спочатку без червоної карточки у цьому епізоді залишився Яго Сікейра:

<a class="analytics-link--click"

А потім другий гол «Вереса» скасували, ймовірно, через пасивний офсайд того ж Сікейри, як все ж брав участь в епізоді (хоча пас пішов не на нього):

▪️ Хоча рівняни свого таки досягли – у компенсований до першого тайму час рахунок 3:0 зробили Шарай (знову помилка захисника «Епіцентра») та Гайдучика (дубль). Інтригу було вбито:

▪️ «Епіцентра» вистачило лише на гол престижу на 89-й хвилині.

▪️ 3:1 – і «Верес» впевнено зберігає місце в УПЛ.

Вчора, 23:49Автор
Дві зірки збірної Іспанії знаходяться під загрозою дискваліфікації – а все через пісні про Гібралтар
Вчора, 23:20Автор
Знайшли форму з найбільшою кількістю спонсорів на футболці – ви такого ще не бачили
Вчора, 21:44Блог
Австралійський спортсмен ампутував собі палець 😱 Чого тільки не зробиш заради Олімпіади-2024
Вчора, 21:08Блог
Топовий пранк Вінісіуса Жуніора над фанами – прикинувся статуєю в музеї мадам Тюссо
Вчора, 16:50Автор
Ламін Ямаль спричинив дефіцит у магазині «Барселони» – ви навіть не уявляєте, чого там не вистачає