Tribuna/Баскетбол/Блоги/«Олімпіакос» проходить «Монако» і стає першим фіналістом🔥

«Олімпіакос» проходить «Монако» і стає першим фіналістом🔥

Автор — DasalB
21 травня, 13:39

Гра була рівною із самого початку, воно й не дивно це фінал 4, ніхто не хоче програвати(тим більше, що грається тільки один матч, а не до 3 перемог як це було до цього) «Монако» одразу захопило ініціативу на підбираннях і виглядало краще ніж суперник на щитах принаймні у першій четверті матчу. За рівною грою послідував ривок 7-0 від греків у 2 четверті, але у «Олімпіакоса» був перебір командних фолів вже у середині четверті під номером 2. «Монако» пішло на велику перерву у ролі лідера з дуже немалою перевагою +12, рахунок перед початком другої половини був 29-41.

Друга половина матчу розпочалась з ривку від греків 14-0 це було тотальне знищення «Монако» та ініціатива повністью перейшла до «червоних». У третій чверті «Олімпіакос» переграв «Монако» 27:2, і ці 2 очки стали найнижчим показником для команди в будь-якій чверті в Євролізі за всю історію. Мабуть найкращий момент це шалиний кидок із-за дуги від Ларентсакіса яким він закрив ривок своєї команди та четверть. Це був найгірший відрізок матчу від «монегасків» який і вирішив долю всьго матчу. Дивно що тренер «Монако» Саша Обрадовіч взяв лише один тайм-аут, потрібно було щось змінювати та приводити команду до тями, але цього не сталось…

Можливо грекам ще й допомогла шалена підтримка від грецьких вболівальників у Каунасі, атмосфера матчів просто шалена 🔥. Хто думає що НБА це «the best», просто погляньте матчі Євроліги і зрозумієте що це справжня насолода для поціновувачів баскетболу)

MVP Євроліги Саша Везенков відзначився 19 очками та 6 підбираннями у складі «червоних». Костас Папаніколау відзначився 15 очками та 8 підбираннями, Мустафа Фолл - 12 очками, а Костас Слукас - 9 очками та 7 передачами у складі переможців. Елі Окобо та Майк Джеймс набрали по 17 очок за «Монако», а Окобо також віддав 5 результативних передач. Джордан Лойд набрав 11 очок у поразці.