Tribuna/Баскетбол/Блоги/Гра в «доганялки» між «Реалом та «Партизаном» була емоційною

Гра в «доганялки» між «Реалом та «Партизаном» була емоційною

Автор — DasalB
11 травня, 17:00
4

Матч між «Реалом» та «Партизаном» розпочався доволі рівно. Обидві команди з перших хвилин почали «битися» за вирішальну в серії гру, не уступаючи одним одному як в атаці, так і в захисті. Трибуни в Мадриді демонструють палку підтримку для своєї команди, але підтримку вболівальників «Партизану» теж чутно, крута атмосфера для такої вирішальної напруженої гри. Також серед вболівальників можна помітити представників з НБА та збірної Іспанії братів Віллі та Хуанчо Ернангомес , до речі Віллі є вихованцем саме мадридського «Реалу». Навіть зірки з футбольного світу Іспанії такі як Стефан Савіч з «Атлетико Мадрид» та Вінісіус Жуніор з «Реалу» прийшли подивитися цю гру. Перша чверть була рівною,але доволі довгою й закінчилась за рахунку 22:23 на користь сербського клубу.

Друга чверть починається обміном влучних дальніх кидків від обох команд, та технічного фолу лавці запасних «Реалу». Завдяки влучним атакам з-за дуги від «Партизану» вони вириваються вперед на +9, це поки що найбільший розрив між командами за весь матч, ривок 9:0. Фани мадридців дуже незадоволені рішеннями арбітрів матчу в деяких моментах гри, та намагаються їх освистувати. В кінці першої половини «Партизан» взявся доводити, що вони серьезно налаштовані забрати перемогу в цьому матчі, і точні влучання з-за дуги, та гарна командна гра тому підтвердження.В той же час у «Реала» навпаки не йде в гра в атаці, а в захисті збирають фоли. Друга чверть закінчується за рахунку 39:55 попереду «Партизан». Команди йдуть на велику перерву.

Третя чверть почалась з потужного данку від Маріо Хезонья. «Реал» оговтується та починає по трохи проявляти ознаки камбеку. Розмін по триочковим кидкам від обох команд. Фани «Реалу» палко реагують на успішні дії команди, але знову невдоволені діями арбітрів. Під кінець чверті при дальній спробі гравця «Реалу» сталося неприємне зіткнення, після якого гравцю мадридців вправляли плече. 69:76 завершилася чверть.

В 4 четверті «Реал» вкотре повертається в гру, наздоганяє «Партизан», рахунок 81:81. Команда показує, що просто так, ще й вдома, здаватись не збираються. В обох команд є проблеми з персональними фолами, загалом в матчі багато зупинок через фоли,але це тільки додає драматизму в матчі. За 2 хвилини до кінця «Реал» вже по переду 97:88. «Партизан» не полишає надій наздогнати і вирвати перемогу. Їм майже вдається наздогнати «Реал» на рівний рахунок, але у вирішальній атаці завершити результативно не вдалося. Матч завершується з рахунком 98: 94. «Реал» проходить далі, та зустрінеться з «Барселоною», нас очікує Ель Класіко.

Ветеран плеймейкер Серхіо Родрігес набрав 19 очок та 6 підбирань, а Дзанан Муса став найкращим бомбардиром "Реала" з 20 очками. Вальтер Таварес мав 12 очок та 7 підбирань, незважаючи на те, що протягом четвертої чверті грав з 4 фолами. Кевін Пунтер приніс "Партизану" 28 очок, реалізувавши 7 з 13 триочкових кидків, а Данте Ексум набрав 16 очок.