Всі новини

Іван Ткаченко: «У матчі проти Північної Македонії думали, що, якщо заб’ємо все в першій чверті, то так буде і надалі»

6 липня 2022, 09:25

Форвард збірної України з баскетболу Іван Ткаченко прокоментував перемогу над Північною Македонією (73:68) у матчі відбору на чемпіонат світу-2023.

«Добре почали, влучили, були гарні кидки. Свят (Михайлюк – прим.) забив пару важких, але, як я розумію, він таке забиває — тож все нормально.

М’яч добре рухався на старті, але наприкінці другої чверті почали після першого пік-н-ролу кидати та не догравали сети до кінця. Завелися, подумали, що, якщо заб’ємо все в першій чверті, то і надалі забиватимемо.

В цьому матчі головне було не дивитися на цього суперника, як на аутсайдера. Вийти зарядженими, щоб готуватися до матчу проти Іспанії з позитивними думками. Зрозуміло, що македонці виходили розкуті, адже вже нічого не втрачали», – сказав Ткаченко.

7 липня Україна зіграє проти Іспанії у рамках відбору на ЧС-2023.