Всі новини

Володимир Холопов: «Деякі гравці «Київ-Баскета» хоч і були на майданчику, але не бачив їх як баскетболістів»

27 січня 2023, 19:32

Головний тренер «Київ-Баскета» Володимир Холопов прокоментував поразку в матчі з «Політехнікою-Галичиною» (71:80).

«На мою думку, те, що ми першу чверть зіграли так потужно, в кінцевому результаті дало такий результат. Ми повірили в те, що гра може бути легкою, і десь, на мій погляд, була розконцентрація. А окремі гравці, мені здалося, взагалі не вийшли на гру, хоча вони були на майданчику, але я їх не бачив як баскетболістів. Сьогодні команда Львова зіграла дуже гарну гру. Деякі кидки, які вони забивали, були ближче до фантастики - десь з центра майданчика або від щита на останніх секундах.

Є над чим працювати. В нас з’явився новий гравець, не все так легко, щоб з першого дня і з першої хвилини щось змінити в кращу сторону», - сказав Холопов.