Новини

Tribuna/Легка атлетика/Новини/Шеллі-Енн Фрейзер-Прайс встановила новий жіночий рекорд сезону в легкій атлетиці на дистанції у 100 м

11 серпня, 10:39
0

Ямайська бігунка Шеллі-Енн Фрейзер-Прайс здобула золоту медаль на етапі Діамантової ліги в Монако з бігу на 100 м.

Вона здолала дистанцію за 10.62 секунди. Другою фінішувала її співвітчизниця Шеріка Джексон - 10.71. Третє місце посіла Марі-Джозі Та Лу з Кот-д“Івуара - 10.72

Перемога в Монако стала для Фрейзер-Прайс третьою на Діамантовій лізі цього сезону.

Показник у 10.62 секунди допоміг їй встановити новий жіночий рекорд сезону в легкій атлетиці.

Також Фрейзер-Прайс стала першою бігункою в історії, яка протягом одного сезону шість разів вибігла з 10.70 секунди. Тричі вона зробила це на змаганнях Діамантової ліги, ще одного разу - на чемпіонаті світу в Юджині.

Ямайська спортсменка повторила шостий найкращий час в історії жіночих 100-метрівок. Їй також належить третій найкращий час - 10.60 секунди, який вона встановила минулого року на етапі Діамантової ліги в Лозанні.