Всі новини

🥈🥉Жіноча збірна України виграла дві медалі на командному ЧЄ зі спортивної ходьби

22 травня, 08:30

21 травня у чеському місті Подєбради відбувся командний чемпіонат Європи зі спортивної ходьби.

Жіноча збірна України виграла дві медалі на дистанціях 20 та 35 км.

Срібло на дистанції 20 ким виграли Людмила Оляновська, Олена Собчук, Ганна Шевчук та Софія Криловецька.

Бронзовими призерками на дистанції 35 км стали Василина Сидорчук, Аліна Цвілій та Валентина Наявко.

Нагадаємо, вчора на цьому ж змаганні іспанська легкоатлетка Марія Перес встановила новий світовий рекорд у спортивній ходьбі на дистанції 35 кілометрів.

Вона показала час 2:37:15 години, що на 29 секунд менше, ніж попередній світовий рекорд у 2:37:44 години, який належав Кімберлі Гарсії з Перу.

Також 27-річна Перес встановила новий особистий рекорд. На відкритому чемпіонаті Іспанії у січні минулого року вона показала результат у 2:39:16 години.