Розклад виступу українців на ЧЄ-2022 на 19 серпня: Бех-Романчук виступить у фіналі з потрійного стрибка
Tribuna.com представляє розклад змагань українських спортсменів на 19 серпня на мультиспортивному чемпіонаті Європи, який триває у Мюнхені.
Трансляція доступна на порталі «Суспільне Спорт».
Розклад виступів українців:
10:05. Веслування на байдарках і каное: Олег Кухарик, Ігор Трунов, Дмитро Даниленко, Іван Семикін (байдарка-четвірка, 500 метрів, кваліфікація)
10:15. Веслування на байдарках і каное: Анастасія Горлова, Людмила Кукліновська, Діана Танько, Наталія Докієнко (байдарка-четвірка, 500 метрів, кваліфікація)
10:37. Веслування на байдарках і каное: Діана Рибак (байдарка-одиночка, 1000 метрів, півфінал)
10:44. Веслування на байдарках і каное: Павло Алтухов (каное-одиночка, 1000 метрів, півфінал)
10:58. Веслування на байдарках і каное: Олександр Сиромятніков (байдарка-одиночка, 1000 метрів, півфінал)
11:00. Легка атлетика: Ерік Костриця, Станіслав Коваленко, Василь Макух, Кирило Приходько, Сергій Смелик, Олександр Сосновенко, Андрій Васильєв (естафета 4х100 м, кваліфікація)
11:00. Легка атлетика: Артур Фельфнер (метання списа, кваліфікація)
11:05. Легка атлетика: Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко, Юлія Левченко (стрибки у висоту, кваліфікація)
11:20. Веслування на байдарках і каное: Людмила Лузан (каное-одиночка, 200 метрів, кваліфікація)
11:30. Веслування на байдарках і каное: Олег Боровик (каное-одиночка, 200 метрів, кваліфікація)
11:35. Веслування на байдарках і каное: Інна Клинова (байдарка-одиночка, 200 метрів, кваліфікація)
11:50. Веслування на байдарках і каное: Валерій Гарап (байдарка-одиночка, 200 метрів, кваліфікація)
11:50. Легка атлетика: Наталія Кроль (біг на 800 метрів півфінал)
12:21. Легка атлетика: Микита Барабанов, Данило Даниленко, Олександр Погорілко, Олексій Поздняков, Дмитро Романюк (естафета 4х400 м, кваліфікація)
12:30. Веслування на байдарках і каное: Павло Алтухов (каное-одиночка, 500 метрів, півфінал)
12:35. Веслування на байдарках і каное: Анастасія Горлова, Людмила Кукліновська (байдарка-двійка, 500 метрів, півфінал)
12:40. Настільний теніс: Ярослав Жмуденко (одиночники, 1/16 фіналу)
13:25. Веслування на байдарках і каное: Валерій Гарап, Віталій Браташ (байдарка-двійка, 200 метрів, кваліфікація)
15:15-16:05. Настільний теніс: Маргарита Песоцька (одиночниці, 1/8 фіналу)
15:31. Веслування на байдарках і каное: Діана Танько, Наталія Докієнко (байдарка-двійка, 1000 метрів, фінал)
15:47. Веслування на байдарках і каное: Дмитро Янчук, Тарас Міщук (каное-двійка, 1000 метрів, фінал)
16:02. Веслування на байдарках і каное: Людмила Лузан (каное-одиночка, 500 метрів, фінал)
16:55-17:45. Настільний теніс: одиночники, 1/8 фіналу
17:06. Паравеслування на байдарках і каное: Наталя Лагутенко (каное-одиночка, 200 метрів, фінал)
17:11. Паравеслування на байдарках і каное: Владислав Єпіфанов (каное-одиночка, клас VL3, 200 метрів, фінал)
17:21. Паравеслування на байдарках і каное: Андрій Кривчун (каное-одиночка, клас VL2, 200 метрів, фінал)
18:00. Велоспорт: Олександр Коняєв, Дмитро Тітаренко (кроскантрі, чоловіки, фінал)
18:30. Веслування на байдарках і каное: Олена Скворцова (байдарка-одиночка, 500 метрів, півфінал)
18:40. Веслування на байдарках і каное: Олег Кухарик, Ігор Трунов (байдарка-двійка, 500 метрів, півфінал)
18:50. Веслування на байдарках і каное: Віталій Вергелес, Андрій Рибачок (каное-двійка, 500 метрів, півфінал)
19:20-20:10. Настільний теніс: одиночниці, чвертьфінал
21:55. Легка атлетика: Марина Бех-Романчук (потрійний стрибок, фінал)
22:45. Легка атлетика: Анна Рижикова, Вікторія Ткачук (біг на 400 м/б, фінал)