Tribuna/Футбол/Блоги/Моя Україна/«Верес» вибуває з боротьби за Кубок!

«Верес» вибуває з боротьби за Кубок!

Сьогодні, 27 жовтня, у межах 1/8 фіналу Кубка України «Верес» приймав у Луцьку «Ворсклу» та поступився їй з рахунком 1:3

Блог — Моя Україна
Автор — Юля Цимбалюк
27 октября 2021, 17:43
1

Сьогодні, 27 жовтня, у межах 1/8 фіналу Кубка України "Верес" приймав у Луцьку "Ворсклу" та поступився їй з рахунком 1:3

Варто нагадати, що у чемпіонаті команди не виявили переможця, завершивши гру з рахунком 1:1, тому кубкова гра обіцяла бути цікавою!

Обидві команди розпочали гру активно. Ворскла намагалася утримувати м'яч, Верес з перших хвилин створив кілька чудових контратак. На 14-й хвилині матчу Геннадій Пасіч мав можливість відкрити рахунок, прострілюючи з десяти метрів, проте Дмитро Різник перевів удар у кутовий. Буквально за кілька хвилин рівненський клуб знову мав шанс, проте Дахновському не вистачило сантиметрів, щоб відправити м'яч у сітку!

На 21-й хвилині матчу Кане відкрив рахунок, пробивши з лівого кута. Сергійчук намагався дати відповідь, вийшовши один на один з Різником та пробиваючи на силу, проте воротар відбив цей удар ногою.

У другому таймі полтавський клуб почав грати енергійніше, постійно тиснучи на ворота рівнян. На 67-й хвилині матчу, після навісу, Іван Пішич ударом головою подвоїв рахунок. 2:0.

На 71 хвилині Дмитро Різник вийшов далеко з воріт і, намагаючись дати пас, отримав удар по нозі від Віталія Дахновського. Арбітр Романов показав вінгеру Вереса пряму червону картку. Червоно-чорні залишаються в меншості...

Вже на 84-й хвилині, реалізуючи пенальті, Сергій Яворський головою відправляє м'яч у сітку. 3:0.

Проте рівняни все-таки відзначилися у цьому нелегкому матчі: у компенсований арбітром час команда заробила право на пенальті, який майстерно реалізував Сергійчук. Проте цей гол вже нічого не вирішував: "Верес" покидає боротьбу за Кубок.