Tribuna/Футбол/Блоги/about-football/Харківське дербі - доля чемпіонства фактично вирішена

Харківське дербі - доля чемпіонства фактично вирішена

Дев’ятого травня в сьомому турі ІІ-го етапу Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд на люботинському стадіоні “Олімпієць” зустрілись харківські “Житлобуд-1” і “Житлобуд-2”.  Після п’ятнадцяти зіграних матчів в поточному чемпіонаті “Житлобуд-1”...

Блог — about-football
Автор — Volodymyr Tsekhovskyi
9 мая 2021, 21:40

Дев’ятого травня в сьомому турі ІІ-го етапу Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд на люботинському стадіоні “Олімпієць” зустрілись харківські “Житлобуд-1” і “Житлобуд-2”.  Після п’ятнадцяти зіграних матчів в поточному чемпіонаті “Житлобуд-1” посідав перше місце, маючи в активі чотирнадцять перемог і одну нічию, різниця м’ячів 77:4.   “Житлобуд-2” посідав друге місце і  мав в активі тринадцять перемог і одну нічию, а в пасиві – одну поразку, різниця м’ячів 77:7.  В останніх чотирьох особистих зустрічах в рамках Чемпіонату України “Житлобуд-1” здобув дві перемоги, одну нічию і одного разу програв, різниця м’ячів 4:4.  25.10.2019  “Житлобуд-1” – “Житлобуд-2” 2:1  26.07.2020  “Житлобуд-2” – “Житлобуд-1” 2:0  05.09.2020  “Житлобуд-1” – “Житлобуд-2” 1:1  26.03.2021  “Житлобуд-2” – “Житлобуд-1” 0:1

Ще не встигли нечисленні глядачі, яких не злякала холодна погода, розташуватись на трибунах, як гості відкрили рахунок. Відзначилась Яна Калініна, йшла лише третя хвилина матча. Підопічні Валентини Котик зрівняли рахунок через шість хвилин,  після подачі кутового Любов Шматко з близької відстані вразила ворота Дарини Бондарчук. Гості ще не оговтались від пропущеного голу, як їм прийшлось вдруге діставати м’яч з сітки своїх воріт. Передачу Ольги Овдійчук вдало замкнула Ольга Бойченко.  Під завісу тайму гравчині  “Житлобуд-1” втретє засмутили голкіпера суперниць. Відзначилась Ганна Вороніна, цей м’яч став 1 100 для харків’янок в Чемпіонатах України.

В дебюті  другого тайму  Ольга Овдійчук забила четвертий мяч і доля зустрічі була вирішена. Час, який залишився до закінчення матчу пройшов в зустрічних атаках команд, але забитих м’ячів глядачі вже не побачили.

Після цієї перемоги відрив  “Житлобуд-1” від  своїх суперниць становить шість очок, а до закінчення Чемпіонату залишилось три тури. І вже після наступного туру “Житлобуд-1” може стати недосяжним для своїх суперниць і де-юре оформити чергове чемпіонство, а з ним і путівку до Ліги Чемпіонів.

“Житлобуд-1” – “Житлобуд-2” 4:1

“Житлобуд-1”: 31. Саніна, 3. Алексанян, 5. Хаванська, 6. Басанська, 8. Бойченко (55. Шевчук,59), 9. Петрик, 17. Апанащенко, 20. Кочнєва (96. Куніна Надія,64), 22. Шматко, 77. Овдійчук, 88. Вороніна Ганна (11. Садікоглу,80)  “Житлобуд-2”: 71. Бондарчук, 4. Сірмай, 5. Андрухів, 7. Малахова (16. Котяш,62), 10. Калініна, 17. Корсун, 21. Панцулая (97. Титова,79), 22. Кравчук (13. Вінтоняк,62), 29. Подольська, 77. Тріль (8. Китаєва,46), 99. Філенко (33. Мохнач,86)  Попередження: Хаванська (72) – Калініна (25), Сірмай (39), Китаєва (69), Вінтоняк (75)  Голи: Шматко (9), Бойченко (10), Вороніна Ганна (43), Овдійчук (52) – Калініна (3)