Tribuna/вид спорта не определен/Блоги/Ви це бачили?/Що це було? Симуляція року від гравця збірної Угорщини, через яку видалили Стоунза

Що це було? Симуляція року від гравця збірної Угорщини, через яку видалили Стоунза

Як тобі таке, ВАР?

Автор — Oleksandr Bessonov
15 июня 2022, 12:27

14 червня збірна Угорщини розгромила Англію в Лізі націй 4:0. Англійці вперше в історії програли домашній матч, у якому пропустили більше трьох голів та не забили у відповідь.

На 82-й хвилині трапився абсолютно незрозумілий епізод. Даніель Газдаг просто врізався в плече Джона Стоунза та скорчився нібито від болю, за що англієць отримав другу жовту та був вимушений покинути поле. На жаль, ми не можемо показати відео, тому що немає офіційного огляду матчу, але зі скріншотів все видно.

З іншого ракурсу.

Ми теж не розуміємо, Джоне.

Через 4 хвилини Газдаг забив гол, встановивши остаточний рахунок. Матч судив Клеман Тюрпен.

Відзначимо, що ВАР не міг переглянути епізод, тому що розглядаються тільки прямі червоні.

До речі, цікавий факт. Угорщина – перша команда, яка забила більше трьох голів у виїзному матчі проти Англії з 1953 року. Тоді це зробили також угорці.