Tribuna/Футбол/Блоги/Шо делать, куда бежать?/Як «Черкаський Дніпро» вирвав перемогу у «Іллічівця»

Як «Черкаський Дніпро» вирвав перемогу у «Іллічівця»

Справжню сенсацію створив сьогодні черкаський клуб, обігравши одного з лідерів турнірної таблиці – маріупольский «Іллічівець». «Голівудський» матч подарували команди сьогодні на Центральному стадіоні вболівальникам, яких не злякала капризна погода.

Автор — Vekov95
15 августа 2015, 22:08

В той час, як хтось ще стояв у черзі за квитком, «Дніпро» з перших секунд ринувся в атаку і забив уже на першій хвилині! Юрій Бушман скористався пасом партнера, замкнувши його головою – 1:0.

Та вже на 10-й хвилині курйозним голом «Іллічівець» зрівняв рахунок: Сергій Вакуленко скористався помилкою захисників при створенні штучного офсайду і забив притул до воріт, Мирний, нажаль, теж не прочитав ситуацію і не зміг допомогти партнерам – 1:1.

Після забитого голу маріупольці продовжили захоплювати ініціативу і прибирати важелі гри до своїх ніг. Команда поступово «під'їжджала» до наших воріт все ближче і пробивала по них все частіше.

Так, знову могли пропустити господарі вже за 7 хвилин: нападник «Іллічівця» – Глущук скористався розрізним пасом одноклубника, змістився в центр і пробив повз Мирного, але підстрахував його Тарасенко, вибивши м’яч буквально з лінії воріт.

Однак черкащани не «сіли» до своїх воріт під натиском суперника, а сміливо йшли в атаку, зокрема, на 26-й хвилині якимось дивом не забив Бушман. Після відбору м’яча лівоногий «хав» пробіг із ним до лінії штрафного майданчика Гальчука і без шансів пробив у дальній кут, але голкіпера виручила стійка.

Загалом у першому таймі «Черкаський Дніпро» створив декілька класних моментів, не раз змусивши вболівальників підвестись зі своїх місць, а от «Іллічівець» на противагу створенню моментів обрав їхню реалізацію. Вже за чотири хвилини після супермоменту Бушмана гості показали свій клас: капітану команди – Мішньову після пасу з глибини поля вистачило лише декілька дотиків в оточенні двох захисників аби забити – першим він обробив м’яч, другим – пробив. «Это первая лига, детка», – влучно відзначив хтось із уболівальників – 1:2.

У другому таймі до 60-ї хвилини ми побачили класичне, так зване «затишье перед бурей». Команди по черзі володіли м’ячем, не загострюючи ситуацію ні на полі, ні на трибунах. А от останні півгодини нагадали розв’язку типового американського бойовика. Все розпочалося із двох поспіль замін від Столовіцького: черкаський тренер зняв із гри Сафонова і Бушмана, випустивши Скарлоша і Качура. Саме після замін гра пожвавилася: «прокинулися» трибуни, а вогню додавав сам Ігор Михайлович, даючи фірмові «децибельні» настанови своїм підопічним.

На 70-й хвилині мало не погіршив настрій господарям Безбородько Денис. Молодий потужний форвард пробив з убивчої позиції після прострілу партнера, однак цього разу Мирний виручив, обравши правильну позицію.

Після цього епізоду, використавши останню заміну, Столовіцький ще не знав (а може й знав), що кардинально змінить вектор гри. На 72-й хвилині замість Батальского вийшов Кошадзе Леван, а пізніше обіграв двох суперників на підступах до штрафного, викотив на Мединського, який в свою чергу заробив пенальті. До виконання підійшов Скепський, в правий від себе кут – 2:2 + вилучення Олійника.

Ну а на 89-й хвилині «Черкаський Дніпро» «заразившись» реалізацією від маріупольців виграв цей поєдинок! Натиск на ворота гостей дав плоди – Мединський забив головою із подачі Скарлоша – 3:2.

У доданий арбітром час «Іллічівець» змирився з поразкою, не ставши навіть пресингувати Мирного, який, затягуючи час, просто тримав м’яч у ногах.

Отже, 3:2! «Черкаський Дніпро» реабілітується за поразку в Кіровограді.