Tribuna/Гольф/Блоги/Всеукраїнська Федерація Гольфу/Відбувся фінал чемпіонату з гольфу серед PRO гравців

Відбувся фінал чемпіонату з гольфу серед PRO гравців

21-23 вересня в Харківському гольф-клубі Суперіор відбувся фінал чемпіонату серед PRO-гравців. За сезон 2021 відбулося два етапи та фінал на різних локаціях України: ГК Козин, ГК Гольфстрім, ГК Суперіор За сумарним результатом яких були визначені переможці.

Турнірна таблиця змінювалася динамічно, конкуренція ставала все сильнішою, а гра все більш майстерною. Сама такі чемпіонати серед PRO гравців є складовою частиною професійного гольфу в Україні. Професійна Асоціація Гольфу України, за підтримки Всеукраїнської федерації гольфу та партнерів, вже вп’яте проводить такий чемпіонат.

Зараз в Україні налічується 34 PRO, кількість яких поступово зростає.

Як зазначає Президент PGAU Руслан Гаркавенко, у сезоні 2021 вперше Чемпіонат серед PRO включав в себе три етапи, участь у яких взяло 30 гольфістів.

“Наша головна ціль та задача, яку ми активно вирішуємо - це підвищення рівня кваліфікації PRO за рахунок національних та міжнародних освітніх програм. Я щиро вдячний всім гольф-клубам, які прийняли наших гравців в себе на полях”, - коментує Руслан Гаркавенко.

За результатами змагань перемогу здобув - Бадюк Артур, серед жінок лідируючу позицію зайняла - Авдєєва Анна. Друге місце посіли - Малімон Сергій та Сухойван Олександра, бронзовими призерами стали - Єремєєв Павло та Гриценко Анна.

Longest drive - Сергій Малімон

Nearest to the pin - Павло Єремеєв.

Результати цьогорічних змагань вплинули на рейтингову таблицю PRO гравців та показали, що гольф - це про кропітку працю та постійне вдосконалення. Переможці отримали путівку до готелю Cornelia. Також партнерами чемпіонату стали: компанія-дистриб’ютор гольф екіпірування CosmosGolf Ukraine, бренд Titleist, Superior Golf and SPA.