Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольна Херсонщина/Із гостей повернулися ні з чим…

ФК «Арсенал-Київщина» - ФК«Енергія» — 2:1 (1:0)

1

ФК«Арсенал-Київщина»: Філіпенко,Гетьман,Андрєєв, Шеремет, Степанюк, Куба,Литвиненко,Желюк(Федосов),Катрюк(Семеній),Ординський (Лихочас), Пилипенко(Швець).

ФК«Енергія»: Левеченко,Щербина,Рафальський,Голіков,Тищенко (Мостіпан), Феденков, Матвійченко (Шейко),Цибульський,Логвиненко(Сахнюк), Гарібян (Антоненко), Гайдаєнко.

Голи: Пилипенко (3), Ординський (84) — Мостіпан (75).

І цього разу наші сподівання виявилися марними, «жовто-чорні» повернулися з виїзду, не маючи в активі жодного залікового балу. Варто сказати, що обидві команди вже довгий час не здобували перемоги, тож гра мала бути принциповою.

Біла Церква зустріла новокаховчан спекою. Уже з перших хвилин господарі почали пресенгувати «Енергію», створивши декілька непоганих атак.

На 3 хвилині після точної подачі Максима Куби забиває головою Артем Пилипенко. 1:0!

Цей швидкий гол вивів новокаховську команду з рівноваги.«Каноніри» провели ряд непоганих атак і не раз мали нагоду збільшити свою перевагу. Кінець першого тайму був активним: команди обмінювалися ударами,а голкіпери демонстрували свої найкращі якості.

Після перерви «Енергія» почала грати більш жваво. На початку другого тайму мав забивати Максим Логвіненко, який зустрівся віч-на-віч із голкіпером господарів.

На 75 хвилині у ворота «канонірів» поцілив головою, щойно увійшовший у гру, Марк Мостіпан. 1:1!

На жаль, радість «жовто-чорних» тривала недовго. На 84 хвилині Володимир Ординський установив остаточний результат цього матчу. 2:1!

«Енергія» впевненими кроками наближається фінішу чемпіонату. Наступну гру новокаховчани проведуть на виїзді проти аутсайдера «Макіїввугілля», а завершать чемпіонат удома грою з лідером турніру «Черкаським Дніпром».