Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольна Херсонщина/Провінціали подолали херсонський «Кристал» (1:0)

Провінціали подолали херсонський «Кристал» (1:0)

Яскраве дербі

Автор — Anastasia
20 апреля 2015, 17:55

«Кристал»: Касперович, Бічевой, Масюткін, Дяченко, Шешеня, Цой, Ленський, Фатій (Барладим, 66), Овчинніков (Козаченко, 58), Мартян (Глоданюк, 86), Білоусов (Гливий, 78).

«Енергія»: Зелинський, Рафальський, Щербина, Тищенко, Голіков, Феденков, Матвійченко (Мостіпан, 61), Гарібян (Антоненко, 90), Логвиненко, Гайдаєнко, Сахнюк (Шейко, 84).

Гол: Рафальський (44).

Попередження: Феденков (27), Щербина (56) – Білоусов (67).

Вилучення: Голіков (2 попередження: 45+1, 81).

Із приходом весни футбол повернувся до Нової Каховки.  Першу домашню гру весняної частини чемпіонату «Енергія» зіграла з херсонським «Кристалом». Херсонські дербі завжди славилися своєю принциповістю та яскравістю. Цього разу «Енергія» хоч і мінімально, але переграла «Кристал», подарувавши радість уболівальникам, які попри погану погоду прийшли підтримати своїх улюбленців. Ранковий дощ негативно вплинув на стан газону, що позначилося  на ході гри.

Перший тайм був багатим на напружені моменти. Новокаховчани впевнено грали на флангових атаках, створюючи чимало загроз воротам Касперовича, проте і Кристал не засиджувався в обороні. Відкрити рахунок удалося лише наприкінці першого тайму. Рафальський влучно завершив навіс і вивів команду вперед. 1:0! «Енергія» пішла на перерву з перевагою в один гол.

У другому таймі також тривала запекла боротьба. Команди обмінювалися гострими атаками. «Кристал» мав нагоду зрівняти рахунок, проте Дмитро Зелинський був «сталевим щитом» «Енергії». Матч був напруженим, арбітру не один раз довелося  витягати картки. За 10 хвилин до завершення матчу Олександр Голіков отримав другу жовту картку, залишивши свою команду в меншості. Боротьба на полі тривала до останньої хвилини, але «Кристалу» так і не вдалося підкорити ворота новокаховчан. Фінальний свисток арбітра сповістив про перемогу «Енергії» у важливому матчі. На мажорній ноті завершила «Енергія» 2 коло чемпіонату. Наступну гру «енергетики» зіграють на виїзді 18 квітня проти «Оболонь-Бровар».