Блог — ThinkAboutIt
Автор — yevhenmrichko
8 августа 2021, 11:41
6

Скандали в матчах за участю "Металіста" стають вже рутиною. Не позаздриш навіть представникам суддівського корпусу, яким сьогодні добряче дісталося від розлючених фанатів Івано - Франківського "Прикарпаття". Добре, що дісталося тільки на словах. Я побував на матчі "Прикарпаття" - "Металіст", і готовий поділитися враженнями та розповісти все, що творилося на стадіоні.

Перед матчем

Почнімо з того, що перший домашній матч "Прикарпаття" в новому сезоні, та ще й нововідродженим харківським "Металістом" викликав неабиякий ажіотаж вболівальників. У касах старого(Стадіон є найстаршим в Україні, відкрито 1909року), і достатньо занедбаного Місцевого Центрального Стадіону "Рух" з'явилися ще у середу,. Всі бажаючі могли придбати перепустку за 50 гривень. Навіть, коли купував квиток в перші години роботи каси, то зіткнувся з невеликою чергою. До речі, квитки допомагав реалізовувати Президент "Прикарпаття" Василь Ольшанецький.

Що з трансляцією? Як здається з картинки телетрансляції..... До речі, про телетрансляцію. Гру повинні були транслювати на you-tube каналі "Перша Ліга", але виявляється, на стадіоні "Рух" був відсутній Wi-Fi, і глядачі змогли почати перегляд лише з 44 хвилини матчу. Але як повідомив в своєму телеграм-каналі Андрей Коленсик цитую "«Футбол» не смог показать 1 тайм нашего матча, показав свой профессионализм. Они говорят, что не было интернета на стадионе, что не правда. Я общался с техниками, и они сказали, что они отдают 2 потока: один на ПФЛ, а второй - каналу «Футбол». И ПФЛ свой поток принимает, а канал «Футбол» - не хочет. Это слова техников, которые вели трансляцию. И да, они сразу переключились на модем, когда поняли, что интернет на стадионе действительно пропал. Поэтому трансляцию можно было показывать сразу. Повторюсь, так говорят техники, может и они ошибаются." Висновки робіть самі...

Так от, як здається з картинки, то глядачів було дуже багато, і карантинні правила не були дотримані. Це правда, але лише частково. На трибуни пропускали, лише в масках, зрозуміло, що люди сиділи без них, але принаймні для входу, захист потрібно було мати. Соціальну дистанцію на стадіоні також не зберігали, але кому це потрібно.... Люди ж прийшли подивитися футбол і підтримати рідну команду.

Перший тайм

З перших хвилин почалося найцікавіше, Прикарпатці притислися до своїх воріт, і старалися вибігати в контр атаки. Завдяки одній з таких спроб вдалося посадити на жовту опорника Ралюченка. Згодом арбітр матчу Ярослав Козик міг вилучати його, але чомусь цього не зробив. Трибуни були вельми незадоволені цьому рішенню. Перший гол вже на 12 хвилині забив Жо. Нападник зміг скористатися помилкою Андрія Новака на виході, і відправив м'яч головою до сітки воріт. А от з другим м'ячем ситуація є ще цікавішою. Жо вийшов на рандеву з голкіпером, йому на спину поклав руку Воробчак, нападник довго не думаючи вирішив впасти і заробив пенальті, ще й червону картку для суперника. Вболівальники на трибунах ще довго сперечалися чи варто було використовувати подвійне покарання, яке ще давно відмінили. Але схожий епізод був минулого року в матчі Ліги Чемпіонів "Барселона" - "Ференцварош", тоді Жерара Піке вилучили, тому Воробчака якщо захотіти також можна було вилучати. Пенальті впевнено реалізував Балулі.

Далі Харків'яни спокійно катали м'яча, іноді створюючи моменти вдалою грою між лініями, а франківці закрилися і старалися грати обережно, щоб не пропустити більше.

Фанати

Хотілося б віддати належне фанатам Харківської команди які подолали понад 1100 км, щоб підтримати свою команду. Вболівали вони добре, робили переклички, залишили добре враження про себе.

Але і Прикарпатські "ультраси" не відставали, також добряче підтримували власну команду

Другий тайм

Другу половину матчу господарі розпочали більш жваво, зрозуміли, що їм нема чого втрачати, побігли вперед, почали створювати моменти. І на 62 хвилині Іван Сондей зробив шедевр, це номінально гол першої половини сезону. Дивовижний удар вдався півзахисникові, та і досвідчений Данило Каневцев проспав чомусь цей епізод.

Металіст зрозумів, що потрібно щось робити, пішли в атаку, але трибуни активізувалися, передали енергію гравцям. Матч став дуже динамічним, мали моменти і ті і інші, але все ж таки Руслан Фомін, який вийшов на заміну в перерві зміг забити з добивання після сейву Новака.

Ну і вже наприкінці гри Банада встановив остаточний рахунок матчу 4-1, гравця ніхто не опікав, і він вразив ворота головою після подачі зі штрафного.

Хто сподобався?

Руслан Фомін

Після виходу на заміну в перерві зміг більше оживити гру, мав хороші моменти щоб відзначитися. Добре грав на другому поверсі, міг забивати, але м'яч пролетів мимо стійки всього за кілька сантиметрів. Також не виключався з боротьби, грав до кінця, саме це йому допомогло забити гол.

Фарес Балулі

Феноменальний гравець з прекрасним баченням поля, з прекрасним розумінням гри. Для Першої Ліги цей гравець просто знахідка. Щоб справді насолодится його грою потрібно побачити це наживо. Не дарма він виступав в найсильніших клубах французької Ліги 1.

Володимир Танчик

Також можна відзначити Володимира Танчика, старався загострювати, бити, навішувати в штрафну. Також опускався і добре відпрцьовував в центрі поля і на своїй половині.

Хто не сподобався?

Данило Каневцев

Пропустив м'яч, який голкіпер його рівня не мав пропускати, звичайно удар Сондею вдався, але бодай відбтивати той м'яч можна було. Також був ще один момент коли Каневцев ловив гав, але тоді м'яч влучив в поперечену, а через кілька миттєвостей вже стрибав по лінії.

Тактика

Тактично "Металіст" повністю переміг свого супротивника, майже на кожному клаптику поля мали чисельну більшість, добре користувалися простором між лініями, хоча його було і не багато. Також за рахунок індивідуальних якостей ламали захисний блок суперника, часто доводили справу до ударів. Приходилося працювати Новаку або підводила майстерність.

Суддям знову дісталося

Хоча матч обслуговував досвідчений Ярослав Козик, у глядачів були великі питання до суддівства. Адже багато незначних епізодів трактувалися на користь гостьової команди, це дуже обурило вболівальників, і ось як вони проводжали їх до підтрибунного приміщення. Взагалі матч був вартий тих 50 гривень за квиток, адже тут тобі все - червона, пенальті, гол-красень, надія на хороший результат, перегляд цікавого матчу наживо, навіть ледь бійки не було. Тому, якщо маєте можливість ходити на матчі Першої Ліги, то обов'язково йдіть, іноді там відбувається дуже багато цікавого. Але, на жаль, бидла і расистів було достатньо, було неприємно сидіти біля них, але говорити з ними нема ніякого сенсу. Це був мій перший так званий репортаж з матчу, якщо вам сподобається, спробую ще зробити. Тому якщо сподобалося ставте "+", а якщо ні "-", щоб я отримував ваш фідбек. Також коментуйте, реагуйте і можете підписатися на телеграм-канал автора.