Рубрика «Очима скаута»

№1 Богдан Лєднєв

2

Очима скаута

В системі київського Динамо Богдан опинився влітку 2016 року. Де зразу ж, почав виступати за U-19,де зумів себе яскраво проявити 6 голів та 2 асисти у 7-и матчах Юнацької ліги УЄФА. Проте такі результати не дуже наблизили його до основи основної команди. Загалом за 2 роки у столичному клубі Богдан зумів лише дебютувати - тодішній наставник киян Олександр Хацкевич випустив його за 2 хвилини до фінального свистка матчу 1/8 фіналу Кубка України проти Олександрії (3:2). І на цьому все. Очевидно, що в такій ситуації краще спробувати себе в іншому колективі, нехай це навіть буде оренда.

Влітку 2018 вже був у розпорядженні луганської Зорі. Офіційний дебют відбувся 4 серпня (10 хвилин у грі з Чорноморцем), а всього через 5 днів Богдан відіграв 70 хвилин у поєдинку Ліги Європи проти Браги. Загалом у тому сезон хавбек провів на полі 28 матчів у всіх турнірах (лише 3 з них повністю), забив 3 голи та віддав 3 результативні передачі

В цьому сезоні Лєднєв без перебільшення показує космічний сезон. Він став справжнім лідером атак Зорі. В нього хороший дальний удар, по ударах по воротах він кращий в УПЛ (90), успішних обводок 112 (4 результат в УПЛ). Його гра це не тільки дальні постріли. Лєднєв може бути ефективним і в загострені атак, якщо йому дадуть таку роль

.

Лєднев це типовий 10 номер, його місце під нападником, хоча може зіграти і вінгера, і навіть форварда!

Його сильні сторони це :

- Точний удар;

- Дриблінг;

- Хороший пас.

Скоріше за все влітку Богдан повернеться в Динамо, де в нього вже не буде стільки ігрового часу на полі, простору в заключній частині поля, часу  з мячем.

Плюс в Динамо на нього очікує серйозна конкуренція у вигляді Миколи Шапаренка, Міккеля Дуелунда та Дениса Гармаша.

Оскільки він технічний футболіст, йому повинен підійти іспанський чемпіонат.

Це теоретично може бути клуб другої половини таблиці Ла Ліги, чи будь який клуб Сегунди.

Або піти по доріжці Руслана Малиновського та спробувати себе в бельгійському чемпіонаті.