Tribuna/Футбол/Блоги/Polissya/«Полісся» 2:0 «Прикарпаття»: у цього міста є новий герой

«Полісся» 2:0 «Прикарпаття»: у цього міста є новий герой

Субота, 13:15, теплий та сонячний день. Ідеальний час для того, щоб сходити на стадіон та підтримати улюблений клуб в матчі проти «Прикарпаття».

Блог — Polissya
Автор — taison_77
12 сентября 2021, 11:01
2

Субота, 13:15, теплий та сонячний день. Ідеальний час для того, щоб сходити на стадіон та підтримати улюблений клуб в матчі проти «Прикарпаття».  Поєдинок мав бути не простий, адже команда з Івано-Франківська доволі непогано стартувала в лізі, багато забиваючи своїм противникам (більше голів тільки у лідерів – «Металіста» та «Кривбасса»).

Правда конкурентної гри не вийшло від слова зовсім. Адже атак гостей ми так і не побачили. Єдиний небезпечний момент «Прикарпаття» створило на 51-й хвилині, коли Воробчак, після сольного проходу, пробив трохи вище перекладини.   Але і «Полісся» в першому таймі ніяк не могло забити, марнуючи момент за моментом. А на 22-й хвилині команда ще й втратила свого форварда – Юрія Коломойця, який невдало приземлився після зіткнення та отримав травму руки. Все було настільки серйозно, що  на поле навіть виїхала швидка, яка відвезла Юрія в лікарню.  Міг «розмочити» рахунок, після стандартного положення, Нестеров, але головний арбітр справедливо відмінив гол, адже захисник «вовків» був в очевидному офсайді. Тому команди так і пішли на перерву без забитих м’ячів, але з цілковитою перевагою господарів.

В перерві матчу на стадіоні розігрували доволі солідні подарунки, а саме електросамокат, великий телевізор та Iphone 12, які знайшли своїх нових господарів за номерами квитків, які витягували з лототрона інші вболівальники (отримавши за це по м’ячу).  Загалом атмосфера на стадіоні порадувала, а як мінімум три тисячі вболівальників точно були присутні на арені.

Ще в першому таймі рятувати ситуацію в атаці вийшов Оринчак, у якого напередодні було день народження, але Богдан зовсім не потрапив у гру, пробувши на полі трохи більше тридцяти хвилин та отримавши зворотню заміну, яка і вирішила долю матчу. Адже на полі з’явився Шастал, котрий за дві хвилини зробив дубль, підтвердивши своє реноме джокера. Оцініть хронометраж: 55 – вихід на поле, 57 – перший гол, 58 – другий гол.  У екс-гравця «Олександрії» чудова статистика: 2 матчі – 3 м’ячі, хоча сумарно Дмитро зіграв близько 80 хвилин за дві гри.   Варто також оцінити ідеальні передачі від Власюка (перше взяття воріт) та Янакова, котрий в цьому епізоді ще й отримав травму, покинувши поле.

Фінал поєдинку проходив більш-менш спокійно, під повним контролем господарів. Найбільш реальний шанс довести рахунок до розгромного був у Андрущенко, котрий своїм ударом влучив у хрестовину.  Після третьої поспіль перемоги у чемпіонаті (ех, як би не прикрий виліт із Кубку України), «поліські вовки» піднялися на третє місце, але саме наступний тур дасть відповідь на питання, чи готова команда скласти конкуренцію двом лідерам, адже «Поліссю» належить їхати у Харків, у гості до «Металіста», котрий змітає всіх підряд, зовсім не помічаючи конкуренції.  Це і буде реальна перевірка власних можливостей та амбіцій.