Tribuna/Футбол/Блоги/Polissya/«Полісся» 3:1 «Альянс»: Шевченко і Усик на фарт

«Полісся» 3:1 «Альянс»: Шевченко і Усик на фарт

Серпень для житомирського клубу був доволі непоганим місяцем (три перемоги підряд), як би не сталася мінімальна поразка від «Поділля» на виїзді (1:0). Проти «Альянсу» також мало бути непросто, адже у команди з Липової Долини також перед цим поєдинком...

Блог — Polissya
Автор — taison_77
29 августа 2021, 11:50
2

«Полісся» (Житомир) 3:1 «Альянс» (Липова Долина)

Голи: Нестеров 25, Коломоєць 50, 52  – Піднебенной 34

Серпень для житомирського клубу був доволі непоганим місяцем (три перемоги підряд), як би не сталася мінімальна поразка від «Поділля» на виїзді (1:0). Проти «Альянсу» також мало бути непросто, адже у команди з Липової Долини також перед цим поєдинком була серія з трьох перемог поспіль. Головні ж новини з’явилися   за день до матчу: BGV Group Management  стала власником житомирського футбольного клубу. Раніше ця корпорація була спонсором «Полісся», тепер же Геннадій Буткевич (15 в списку найбагатших українців) став повноправним господарем «жовто-зелених».  Таким чином клуб більше не є муніципальним та переходить повністю в приватні руки, що без сумніву є прекрасною новиною. На першу гру з новим власником було запрошено зірковий десант у складі легенди українського футболу Андрія Шевченка та всесвітньо відомого боксера Олександра Усика.

Сам матч був повністю за «Поліссям», «вовки» домінували протягом всього поєдинку, хоча виграти перший тайм футболістам так і не вдалося. Адже на гол Нестерова (чудовий матч від захисника, який крім голу виграв більшість своїх єдиноборств), гості відповіли точним ударом головою Піднебенного. Цього голу могло і не бути, але Махарадзе не зміг відбити м’яч, який від його рук зрикошетив у ворота (в цій ситуації голкіпер явно міг зіграти краще).

А от в другій половині все стало на свої місця: постарався форвард «жовто-зелених» Коломоєць, який за дві хвилини оформив дубль. Юрій цілком міг розраховувати на покер, адже в першому таймі мав, як мінімум, дві прекрасні нагоди відзначитися. Але і два м’ячі чудовий результат, який має повернути колишньому футболісту збірної України впевненість у своїх силах. А от далі пішло максимальне марнотратство, коли господарі вже обігравши воротаря, мазала по пустих воротах. Це добре, що «Альянс» так і не зумів повернутися в гру, але такі матчі (з великою перевагою) треба «закривати» впевненіше.

Атмосфера на стадіоні була чудовою та і відвідуваність (як для робочого дня) була на рівні. 2500 глядачів - це непоганий результат. Фанати декілька разів скандували «Шева-Шева», змушуючи Андрія Миколайовича підніматися та дякувати глядачам. Особливо раділа молодь, яка зібралася під віп-трибуною та весь тайм скандували то «Усик-Усик», то «Шева-Шева». До фанатів гості так і не вийшли, покинувши стадіон відразу після матчу, хоча пару десятків людей все ж чекали. За то до людей вийшов головний тренер «Полісся» - Юрій Калитвинцев та колишній коуч  «жовто-зелених» Юрій Шищенко.

Загалом, гра команди порадувала. Видно, що з кожним туром футболісти додають і у грі «вовків» з’являється впевненість та система, адже в перших тура цього дуже не вистачало. Житомиряни поки піднялися на п’яте місце, але, зрозуміло, вся боротьба ще попереду.