Stargorod sport - це місце, де ви з комфортом зможете дізнаватись про український спорт
  • Лента блога
    Автор Stargorod Sport

Зубов, Слюсар, Перхун і компанія - найтрагічніша збірна України, що здобула перший міжнародний успіх

Їм би мало бути 42-43 роки - але четверо з них не дожили до цього віку. 16 років тому збірна України ю-16 виграла бронозові медалі Чемпіонату Європи - це був перший серйозний міжнародний успіх українського футболу! У цьому відео на Старгород спорт згадуємо тих гравців, які виграли ці нагороди!
    +24
    3

Краснопьоров. Ворскла та Кубок, Металіст і селекція Рикуна, обстріляний та згорілий дім, син та гімн

Цього разу герой інтерв’ю на Stargorod sport - Олег Краснопьоров. Один з найпрацьовитіших гравців українського футболу. У складі Динамо-2, Закарпаття, маріупольського Металурга, @FC Vorskla Ворскли та Металіста зіграв більше 300 матчів в українському футболі. Він зіграв кілька матчів і за збірну України, виграв Кубок України та срібні медалі чемпіонату.
    +8

Несправедливо забуті - українці віцечемпіони Європи 2000. Як склалася доля євротріумфаторів?

Мало хто пам’ятає, що у 2000-му році українська юніорська збірна стали віце-чемпіонами Європи. Ми, на Stargorod sport, підготували відео-нагадування про українських футболістів, що стали срібними призерами чемпіонату Європи
    +24
    7

10:25 / 11:33 Збірна України - чвертьфіналіст чемпіонату світу. Хто вони і де вони зараз? Найкраща збірна України

2006 рік - збірна України вперше у своїй історії грає на чемпіонаті світу! Олег Блохін пообіцяв і вивів команду на турнір, де національній збірній одразу вдалося вийти до чвертьфіналу, у якому програли майбутнім чемпіонам світу - італійцям! Згадуємо ту команду і той успіх!
    +20

ТОП-10 найкрасивіших тенісисток\ Хто складе конкуренцію Світоліній та Ястремській?

Даяна Ястремська чи Еліна Світоліна? Марта Костюк чи Анастасія Потапова? Серена Уільямс чи Гезер Уотсон? Паула Бадоса чи Каміла Джорджі? Деніел Коллінз чи Сорана Кирстя? Чи ще будь-хто із тенісисток з ТОП-200 WTA. Протягом місяця ви, глядачі Stargorod sport, голосували за найкрасивіших, на вашу думку, тенісисток з ТОП-200 WTA. Таким чином сформувався ось цей рейтинг - Топ-10 найкрасивіших тенісисток за версією Старгород спорт!
    +23

Українці віце-чемпіони Європи 2006. Як склалася їх кар'єра? Найкраща збірна України

2006 рік - збірна України ю-21 стає віце-чемпіоном Євро! Зараз, частина тих юнаків - уже завершили ігрові кар’єри, інша частина - у кроці від завершення кар’єри! Тож, ми на Старгород Спорт у проекті «Найкраща збірна України» згадуємо - як склалися їх ігрові долі!
    +20
    4
    Автор Pavel Posokhov

Українці чемпіони Європи 2009. Збірна ю19: кар'єра чемпіонів через 11 років. Найкраща збірна України

2009 рік, літо - збірна України стає переможцями домашнього Євро! Хай і серед 19-річних! Скільки сподівань у нас тоді було на цих юнаків! На Stargorod sport згадуємо тріумф збірної України ю-19 11-річної давнини, коли молоді наші футболісти стали чемпіонами Європи! Сергій Кривцов, Денис Гармаш, Богдан Бутко, Сергій Рибалка, Євген Шахов, Віталій Віценець? В кого ви вірили найбільше? А хто розчарував?
    +21
    3

ГОРЯЇНОВ проти КАНДАУРОВА. Що ви знаєте про №5. Про збірну: її тренерів, Євро 2012 та Словенію-99

Олександр Горяїнов та Сергій Кандауров - унікальні українські футболісти. Горяїнов купу років провів у «Металісті», рекордсмен УПЛ, Вищої ліги. Кандауров - один з не багатьох, хто був росіянином, а став українцем, а не навпаки. При цьому грав за збірну України і не був гравцем «Динамо» або «Шахтаря». Один з перших, хто у юному віці поїхав грати закордон і зробив там успішну кар’єру в ізраїльському «Маккабі» з Хайфи та в португальській «Бенфіці».
    +20
    3

Найкрасивіші тенісистки. Голосування. TOP-200 WTA

Обираємо найкрасивішу тенісистку світу з ТОП-200 рейтингу WTA. В коментарях розставляєте трьох своїх фавориток на перше, друге та третє місця. За перше місце спортсменка отримує три бали, за друге - два, за третє - один бал. Місяць на голосування і потім підсумки конкурсу!
    +24
    1

Збірна України Ю-20 - чемпіони світу 2019! Рік після тріумфу, які зміни у чемпіонів

На Stargorod sport згадуємо минулорічний тріумф збірної України ю-20, коли молоді наші футболісти стали чемпіонами світу! Андрій Лунін, Владислав Супряга, Георгій Цітаішвілі, Денис Попов, Валерій Бондар та компаній! Чи почали ці гравці більше грати у своїх клубах, чи можливо їх продали за великі гроші до топ-чемпіонатів? Як взагалі змінилась їх трансферна вартість?