Tribuna/Футбол/Блоги/spotbox/Перемога,яка залишає багато запитань

Перемога,яка залишає багато запитань

Національна збірна по футболу провела свій перший матч в рамках підготовки до матчів фінальної частини Євро-2016

Блог — spotbox
Автор — vados1595
25 марта 2016, 00:12
1

Після перегляду матчу між командами України та Кіпру,який проходив в Одесі,можна поставити собі питання,а чим запам’ятається цей поєдинок?Серед відповідей ви не знайдете пункту "грою збірної України",про гру поговорим пізніше,насамперед я б хотів виділити декілька цікавих моментів,які стосувалися цього матчу і не тільки.

1)За 24 роки незалежності, збірна України лише вчетверте  проводить свій матч на берегах Південної Пальміри і ще ні разу тут не зазнавала поразки(3 перемоги і 1 нічия).В останнє синьо-жовті грали в Одесі 3 роки тому,суперниками тоді була збірна Молдови(перемога 2-1).

2)Це вже третя зустріч сьогоднішніх суперників і перша перемога наших співвітчизників,до цього була одна нічия і поразка,хоча варто зауважити,що ці матчі проходили на Кіпрі.

3)Дебют на тренерському містку,в якості помічника Михайла Івановича,легенди українського футболу - Андрія Шевченка(а як він радів голу Степаненка)

4)В цьому матчі на поле вийшло пять дебютантів в синьо-голубих футболках,якщо чесно, я уже не пам’ятаю коли першими матчами в національній збірній в одному поєдинку могло похвалитись стільки гравцім.Привітати можна Віктора Коваленка,Максима Малишева,Івана Питряка,Микиту Каменюку та Артема Путівцева,останній провів на полі всі 90 хвилин.

5)Перемога над кіпріотами стала ювілейною,а саме сотою, для головної команди країни

Тепер повернемося до гри.

Маючи кадрові проблеми, Михайло Фоменко з перших же хвилин кинув у бій несподіваного дебютанта з польської «Термалікі» Артема Путівцева. Вийшов з перших хвилин і Денис Бойко. Що стосується інших персон в нашій команді в основному складі, то вони «читалися».

Перед матчем команди і глядачі вшанували хвилиною мовчання загиблих під час терактів в Брюсселі.

Стартова третина першого тайму пройшла під контролем збірної України. Без небезпечних моментів, але м'ячем наша команда володіла близько 70% ігрового часу на початку матчі. Незважаючи на територіальну перевагу господарів, перший серйозний момент в матчі трапився у кіпріотів - Нестор Митідіс, після грубої помилки нашої захисної лінії, вивалився на рандеву з Бойком, але пробив дуже коряво. Дзвіночок! На Євро такого пробачати точно не будуть.

Україна відповіла моментом Зозулі-Степаненко. Форвард «Дніпра» отримав м'яч на лінії штрафної Кіпру в оточенні кількох захисників, але примудрився розвернутися і пробити по воротах, голкіпер гостей відбив м'яч перед собою, Степаненко добивав - прямо у воротаря.

Під завісу першого тайму Степаненко ще раз отримав можливість відзначитися і блискуче нею скористався - Зозуля потилицею переправляв м'яч у ворота після навісу з глибини поля, голкіпер знову відбив перед собою, але в цей раз Тарас не схибив - 1: 0!

У другому таймі на полі з'явилися дебютанти Коваленко, Малишев і Петряк . Вже через десять хвилин після свого виходу на поле Віктор Коваленко міг подвоювати рахунок, але гравцеві «Шахтаря» трохи не вистачило точності.

Наставники черзі проводили заміни, що збило і так не високий темп гри.

У кінцівці поєдинку кіпріоти були ближче до нічиєї, ніж українці до другого голу. На 83-й хвилині Нікос Енглезі небезпечно пробивав впритул зі штангою, а на 87-й Піерос Сотіріу і зовсім потрапив в каркас воріт! У компенсований арбітром час все той же Сотіріу головою бив з лінії воротарського - Бойко в стрибку витягнув м'яч.

Що ж, перемога є і переможців не судять, але питання залишаються, особливо до лінії захисту.