Tribuna/Футбол/Блоги/Спортивно-музичний майданчик/Чемпіонат Київської області 2019. 17-й тур. Меліоратор (Буча) - Сокіл (Михайлівка-Рубежівка). Субота. 07.09.2019

Підсумовуючи останній матч проти Сокола, доводиться констатувати, що на другий тайм наш колектив просто не виходить. Будемо заново вчитися грати всі 90 хвилин матчу.

Автор — Wallah
12 сентября 2019, 16:49
1

Після першого тайму ігрова перевага та рахунок були на нашому боці, особливо після того, як Валага в штрафному майданчику гостей порушив правила на Ярославі Гайдуку і Олег Масник впевнено реалізував призначений 11-метровий штрафний удар.

Другий тайм повністю пройшов під диктовку футболістів з Михайлівки-Рубежівки. Особливо активними діями запам'ятався Адама Сек, який прийняв участь у всіх голах своєї команди.

Перший гол забив сам, уникнувши положення поза грою, вийшов віч-на-віч з нашим капітаном Юрієм Яковчуком, на паузі поклав його на газон і холоднокровно переправив м’яч у пусті ворота.

Вже через 3 хвилини наш злий геній виконав полотерський трюк а-ля Зідан, після чого віддав гольову передачу на Ігоря Байдалука, який вразив ближню дев'ятку бучанців без шансів для воротаря.

І наостанок, феноменально зігравши в центрі, накрутив трьох оборонців Меліоратора та віддав розрізну передачу на свого партнера, який відірвався від захисників покотив м'яча на дальню стійку, де його замкнув легендарний Еммануель Окодува.

На жаль, у підсумку домашня поразка 1:3, але весь склад та менеджмент футбольного клубу з позитивним настроєм очікує наступних двобоїв і обов’язково подарує всім шанувальникам Меліоратора яскраві перемоги.

Як завжди, на домашніх матчах була створена фантастична футбольна атмосфера: анонсер Олександр Калиниченко прекрасно супроводжував весь матч, роводив конкурси серед вболівальників на трибунах та розігрував чудові подарунки від TM PUMA, АУТПАБ, FAVORIT Sport, та ще й встигав коментувати матч під час прямої трансляції зі стадіону. Також були доступні всім глядачам програмки на матч, афіші, для ласунчиків був смачний фуд-корт: крафтове пиво, житній квас та бурітос-гриль.

Матчі ФК Меліоратор (Буча) – це завжди свято та гарний відпочинок для всієї родини!

Чекаємо Вас на трибунах! Підтримаємо народну команду разом!