Реклама 18+
Реклама 18+
Блог Спорт в соцсетях

«Найкраще привітання – пошана та повага». Українські спортсмени вітають з Днем прапора

Майже ніхто не залишився осторонь.

Сьогодні, 23 серпня, українці святкують День національного прапора. Представники українського спорту долучились до вітань.

Олександр Абраменко, фрістайлист

 
 
 
View this post on Instagram

#happyflagday

A post shared by Aleksandr Abramenko (@aleksandr.abramenko) on

Єлизавета Бризгіна, легкоатлетка

 
 
 
View this post on Instagram

З днем державного прапору ,Країно!🇺🇦🇺🇦🇺🇦❤️

A post shared by Eat Pasta Run Fasta (@bryzgina_a) on

Жан Беленюк, борець

Ганна Різатдінова, гімнастка

 
 
 
View this post on Instagram

З днем Державного прапора України 🇺🇦 #українавсерці

A post shared by Anna Rizatdinova (@anna_rizatdinova) on

«Олімпік»

Олексій Хахлєв, футболіст

Алан Ауссі, футболіст

Віталій Кличко, екс-чемпіон світу з боксу

Юлія Левченко, легкоатлетка

ММА-промоушен WWFC

Сергій Стаховський, тенісист

Ганна Рижикова, легкоатлетка

«Динамо»

 
 
 
View this post on Instagram

💙 💛 Вітаємо з Днем Державного прапора України! 🇺🇦

A post shared by FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv) on

Ганна Музичук, шахматистка

Наталя Прищепа, легкоатлетка

Олена Овчиннікова, боєць змішаних єдиноборств

Олег Верняєв, гімнаст

 
 
 
View this post on Instagram

З Днем Державного прапора Украïни !

A post shared by Oleg Verniaiev (@verniaiev13) on

Ольга Саладуха, легкоатлетка

Денис Берінчик, боксер

 
 
 
View this post on Instagram

З ДНЕМ ПРАПОРА УКРАЇНИ🇺🇦 #berinchykteam👊👊👊 #boxing

A post shared by Денис Беринчик (@berinchyk) on

ХК «Донбас»

Марта Костюк, тенісистка

Еліна Світоліна, тенісистка

Фран Соль, футболіст

 
 
 
View this post on Instagram

Вітаємо з Днем Державного прапора України! 🇺🇦🇺🇦🙏 #Ukraine #Kyiv

A post shared by Fran Sol Ortiz (@frank_sol9) on

Анжеліка Терлюга, каратистка

Олександр Усик, боксер

Леся Цуренко, тенісистка

 
 
 
View this post on Instagram

З Днём Прапора, Україно 🇺🇦 #деньпрапора #happynationalflagday #ukraine

A post shared by Lesia Tsurenko (@lesiatsurenko) on

Яна Беломоіна, велосипедистка

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

З днем Державного прапора, Україно!!! 💙💛 Happy National Flag Day, Ukraine 🇺🇦 #україна #ukraine #love #flagday #celebrate

Публикация от Yana Belomoina 🚴🏻‍♀️ (@yanabelomoina)

Марина Бех-Романчук, легкоатлетка, та Михайло Ромачук, пловець

Дмитро Пiдручний, бiатлонiст

Сергiй Дерев’янченко, боксер

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Happy Flag and 🤗 Independence Days, Ukraine! 🇺🇦 С Днем Флага, с Днем 🤗 Независимости, Украина!

Публикация от Sergiy Derevyanchenko (@sergiy.derevyanchenko)

Они прославляют флаг Украины своими победами

 

Автор

Комментарии

  • По дате
  • Лучшие
  • Актуальные
  • Друзья
Реклама 18+
Loading...