Tribuna/Биатлон/Блоги/Сніжний блог/Йоханнес Тінгнес Бьо перемагає у спринті і вписує своє ім’я в історію чоловічого біатлону

«Сніжний блог» підводить підсумок чоловічого спринту на третьому етапі Кубку світу.

14 декабря 2013, 23:54
1

Дуже цікава та непередбачувана гонка пройшла у чоловіків. Абсолютно сенсаційну перемогу здобув Йоханнес Тінгнес Бьо, який є середнім братом у біатлонному сімействі Бьо.

Цей успіх дозволив Йоханнесу ввійти в історію чоловічого біатлону, в свої 20 років він став наймолодший переможцем гонки на етапі Кубку світу.

Назвати цю перемогу не заслуженою чи випадковою, просто язик не повертається. Бьо найкраще адаптувався до нової траси на стадіоні Ле-Гран-Борнан і був найшвидшим біатлоністом на лижні та бездоганним на вогневому рубежі, просто розірвавши своїх суперників. Срібному призеру спринту Онджею Моравцю норвежець привіз майже 33 секунди при абсолютно рівній стрільбі.

Важко навіть уявити, чого нам через декілька років чекати від наймолодшого шістнадцятирічного Гьоте Бьо.

Здається, що у сімейства Бьо це вже добра традиція вриватися у світовий біатлон, як грім серед ясного неба. У 2011 році Тарьє Бьо став наймолодшим володарем великого кришталевого глобусу за останні 25 років, а тепер Йоханнес стає наймолодшим переможцем етапу Кубку світу. Важко навіть уявити, чого нам через декілька років чекати від наймолодшого шістнадцятирічного Гьоте Бьо.

Також норвежець зумів зупинити самого Мартена Фуркада, привізши неперевершеному французу аж 37 секунд. Просто фантастичний день. Цікавий факт, що у переможниці жіночого спринту Селіни Гаспарін був такий же 23-й стартовий номер, що і у Йоханнеса.

На сильному контрасті для українських вболівальників проходять жіночі та чоловічі гонки.

Щодо наших хлопців, то тут зовсім немає чим пишатися. Єдиним, хто заїхав до залікової сороковки, став новоспечений батько Артем Прима. Зробивши один неточний постріл, Артем був дуже повільним на лижні і фінішував аж на 34-му місці.

На сильному контрасті для українських вболівальників проходять жіночі та чоловічі гонки. Після тріумфів наших дівчат ми змушені задовольнятися скромними результатами хлопців.

Якщо подивитися на хід, то тут найкращий результат у Андрія Дериземлі, і лише 32-е місце.