Tribuna/Футбол/Блоги/Смак Бундесліги/Трилогія. Гіркий смак Німеччини у ЛЧ

Трилогія. Гіркий смак Німеччини у ЛЧ

Цей тиждень для німейцьких команд виявився жахливим. Повний провал, жодної перемоги, навіть нічії.

29 сентября 2017, 22:19

Частина 1. "Боруссія Д." 1-3 "Реал". Спляча оборона.

Перед матчем було передчуття, що "Реал" залишить очки у Дортмунді. Шалена підримка, розлади у грі вершкових, останні невдачі. У джмелів - впевнена хода у бундеслізі.

Що ж вийшло? Оборона жовто-чорних невстигала за атакуючими зірками "Реалу"( другий гол Роналду, Сократіс і Топрак просто проспали).

Або залишали вільні зони, куди вривалися гравці (перший  гол, Бейл класно відкрився і пробив).

Атака ж, навпрочуд, зіграла класно. Обамеянг зіграв на рівні, на своєму стилі відривався від захисників, Ярмоленко віддавав класні кросси, хоча були моменти де він приймав невдалі рішення (замість удару - передача), Філіпп також був доволі активним. У джемелів був нефарт, м'яч не летів у ворота + помилка арбітра (рука Рамоса).

У "Боруссії" є потенціал, але треба щось робити з обороною.

Частина 2. "ПСЖ" 3-0 "Баварія". Повний провал, тренер у відставці.

Роббен, Рібері і Хуммелс поза складом + Нойер трамований. Вже пахло смаженим.

"ПСЖ" вийшов на поле надмотивованим, від початку матчу вони включили пресинг. Це призвило до першого голу. Обрізка, набір швидкості, завершальна стадія. Також Ульрайх навдало вийшов із воріт.

Ульрайх далеко не воротар рівня "Баварії", навіть не топ шістки бундесліги. Друга плюха за два матчі - це забагато.

"Баварія" програла абсолютно у всіх аспектах. Гра через фаланги не вдалася (хоча Кімміх і Алаба намагалися), центр також програли (Рабьо виглядав краще за всіх ЦП "Баварії"), до Левандовського м'яч дійшов максимум 3 рази ( у нього просто не було можливості витягнути м'яч, а він на це здатен), про воротаря я вже писав. Зюле не встигав за Мбаппе, Мартінес завсім провалився.

Анчелоті звільнено, подивимося, що буде далі. Суперники по ЛЧ слабкі ("Селтік" і "Андерлехт), із групи вони вийдуть, а що буде далі...

Частина 3. "Бешікташ" 2-0 "РБ Лейпціг". Як молоді німці в турецьке пекло прилетіли.

Всі знають як у Туречині вболівать на стадіоні. У "Лейпцігу" майже всі гравці U-25,вони не мають досвіду ( у групі ЛЧ грав лише Кампль). Тімо Вернер просто не витримав напруги, вже на 32 хвилині був замінений на Клостерманна.

Перший тайм бики повністю провалили. Пропустили 2 м'ячі через помилки. У першому, відпустили Тосуна і не накрили Бабела, у другому, Ільзанкер прото програв верхову боротьбу.

На другий тайм "РБ" вийшов налаштованим не перемогу. Класний матч провів Забітцер.

"Лейпціг" міг відіграватися, але не пощастило.

У групі G ще нічого не вирішено, головного фавориту не має, хоча "Бешікташ" здрово розпочав.